Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářské hry na PC, konzole i mobilní telefony

Herní články z naší redakce, které vám představí rybářské hry na počítače, konzole a mobilní telefony. Pokud tedy nebudete mít z nějakého důvodu možnost vyrazit k vodě a přijde na vás absťák, v této rubrice popisujeme možné alternativy zábavy.

 • Rybářský simulátor v telefonu

  Mobilní telefony jsou už pro nás dávno samozřejmostí. Ovšem pokud patříte mezi ty, kdo ještě pamatují telefony s otočným číselníkem a kroucenou šňůrou, možná vás stále dokáže udivovat, kam se jejich…
  11. 08. 2021

 • Ultimate Fishing Simulator

  Protože o rybářské simulátory je ve světě překvapivě stále větší zájem, objevují se i dokonale propracované a realitu místy až překonávající rybářské simulace, které možná lze označit s určitou mírou…
  08. 03. 2021

 • FlySim aneb muškaření s myší nebo joystickem

  Když nemůžete z nejrůznějších důvodů k vodě, vezmete možná zavděk nějakou náhražkou. A simulátor muškaření není tak úplně hloupý, i když skutečné chytání vám samozřejmě nahradit nedokáže.
  08. 03. 2021

 • Euro Fishing, vyrazte na kapry s konzolí Xbox

  Není to tak dlouho, co jsem navštívil kamaráda, který je stejně jako já také řádně posedlý rybařením. Notovali jsme si, jak bychom rádi vyrazili k vodě, nejlépe hned a co nám v tom brání.
  08. 03. 2021

Inzerovat zde