Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zukalův rybník

Soukromý revír Zukalův mlýn 0.8 h se nachází v Brně v Líšni v Mariánském údolí, mezi konečnou autobusu MHD č.45 a vesnicí Podolí. Voda je bohatě zarybněna trofejními kapry, pstruhy, siveny, amury, líny, úhořem, štikou, candátem.

Soukromý revír Zukalův mlýn 0.8 h se nachází v Brně v Líšni v Mariánském údolí, mezi konečnou autobusu MHD č.45 a vesnicí Podolí. Od autobusu MHD je rybník vzdálen 800 m po proudu Líšeňské říčky. Přímo k rybníku se dá dojet autem a zaparkovat zde. Na místě je možnost občerstvení. Revír je obklopen lesy a pěknou přírodou.

Zarybnění

Voda je bohatě zarybněna trofejními kapry, pstruhy, siveny, amury, líny, úhořem, štikou, candátem. Možnost nachytání nástražních rybiček včetně rybiček na sumce. Cena za kus dle druhu. Do revíru se průběžně dosazují ryby.

Hájení

Hájenými rybami jsou mník, jeseter, kapr koi, úhoř, štika a candát. Po ulovení nutno vrátit s náležitou opatrností do revíru.

Ryby

Amur
Candát
Kapr
Pstruh duhový
Pstruh obecný
Siven
Štika
Úhoř 

Ceník povolenek

Denní chyť a pusť 200 Kč
Denní chycení a ponechání ryby 350 Kč
Víkendová chyť a pusť 450 Kč
Víkendová chycení a ponechání ryby 600 Kč

Kontakt

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Zukalův rybník

  • Jolana Kohoutová před rokem

    Dobrý den, syn by rád začal s chytáním ryb a rada by jsme navštívily váš rybník. Viděla jsme že je možnost si z vás zakoupit denní chyt a pusť a denní chycení a ponechání ryby. Není potřeba rybářský průkaz? Je možnost zakoupit vaší povolenku rovnou na místě? Jak je časově omezená? předem moc děkuji za odpověď Kohoutová

Vložit nový komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte