Inzerovat zde
Inzerovat zde

Změkčení gumových nástrah může přinést úspěch

Petrův zdar přátelé, dlouho jsme tu neměli nějaký výstřih z rybářských videií naší redakce. Proto dnes sdílíme vzpomínku s užitečným tipem na vyvaření a tím pádem změkčení gumových nástrah.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, dlouho jsme tu neměli nějaký výstřih z rybářských videií naší redakce. Proto dnes sdílíme vzpomínku s užitečným tipem na vyvaření a tím pádem změkčení gumových nástrah. Taková šikovná věc se může v určitých podmínkách i případech opravdu hodit. 

Toto video se nám podařilo natočit v listopadu, těsně před koncem sezóny lovu dravých ryb. Pamatuji si, že aktivita ryb v ten den nebyla příliš dobrá a právě měkčí, vyvařené gumové nástrahy nám tehdy fungovaly mnohem lépe než ty standardní. Bylo to spojené i s tím, že okouni a candáti reagovali dobře pouze na pomalý chod našich nástrah. Některé nevyvařené gumy ovšem při pomalém vedení téměř nepracovaly. Proto tehdy změkčené nástrahy slavily úspěch. 

Každý den na rybách vyžaduje individuální přístup. Každý den panují jiné podmínky a také se ryby chovají trochu jinak. I proto je rybaření tak úžasný koníček, při kterém nikdy nevíme co nás potká. Tak ať se vám experimentuje a daří co nejlépe přátelé, ahoj. 


Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Změkčení gumových nástrah může přinést úspěch

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář