Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zimní zábava s červíky

Petrův zdar přátelé, říká se, že neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený rybář. A tak pokud vás zima neodradí, je možné si užít i nyní u vody trochu srandy a relaxu.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, říká se, že neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený rybář. A tak pokud vás zima neodradí, je možné si užít i nyní u vody trochu srandy a relaxu. Přitom k tomu stačí jen jemný proutek a jeden pytlík masných červů. Ten se vám však nesmí roztrhnout či otevřít například v kapse, abyste pak nehledali masné červy pomalu i v trenkách. Vím o čem mluvím. 

Ono je dobré červíky udržovat v teplejším místě, aby se krásně vrtěli. A lidské tělo hřeje dostatečně na to, aby červíci neztuhli. Jen při šmátrání do kapsy, nastražování na háček a plném soustředění na rybolov nesmíte zapomenout na to, že je pytlík pootevřený. Následné zjištění, že vás něco šmátrá v místech kam slunce nesvítí není úplně příjemné. 

Červíci dokážou být nepříjemným problémem i v lednici. O tom sami jistě něco už víte. Neznám rybáře, kterému se nikdy nestalo, že by mu nějaký ten uličník neutekl z krabičky. Pro nás to až takový problém dozajista není. Ale naše polovičky mají často opačný názor. Tak či tak, co bychom bez těchto vrtících se prcků dělali? Je to nástraha, která nikdy nezklame. Zkrátka vždy přinese úspěch. A tak svá negativa tlustou čarou jednoduše škrtne. 

Přeji vám spoustu podobně krásných příhod od vody. Ať vám to jezdí! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Zimní zábava s červíky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář