Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zimní statická plavaná, to je tvrdá disciplína

Když se přívlačový prut v tomto zimním období vymění na chvíli za plavačkový prut s židličkou a hrstí masných červů, tak už to člověku skutečně moc nechutná. Ten pohyb chybí...

Inzerovat zde

Když se přívlačový prut v tomto zimním období vymění na chvíli za plavačkový prut s židličkou a hrstí masných červů, tak už to člověku skutečně moc nechutná. Ten pohyb chybí, navíc je čistá voda, záběry jako ze zpomaleného filmu a tam kde je člověk zvyklí v létě na splávek chytat rybu do minuty teď pořádně bojuje.

Nic méně kdy jindy se má člověk naučit něco nového, než teď kdy se o každý záběr musí pořádně snažit a nedej bože, že by ho pak neproměnil. Hold i toto zimní období
 má svá pozitiva, kolikrát si z něj odnesu mnohem více než z léta, kdy mé soustředění a koncentrace vlivem dostatku záběrů padá, ačkoliv by to mělo být přesně naopak. Nic méně v létě člověka tolik nemrzí, že nepromění záběr, ale teď ano, takže proto tomu tak je.

Závěrem mohu jedině doporučit zdravotní procházku a chvilku u vody s plavačkovým prutem či bičem, nudit se dozajista nebudete a když vás náhodou dravci krátkodobě zklamou a neberou, tak vás právě plavaná dokáže příjemně rozveselit. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Zimní statická plavaná, to je tvrdá disciplína

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář