Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ženy na rybách? Proč ne!

Petrův zdar přátelé, v posledních letech přibývá také čím dál více žen, které se věnují našemu milovanému koníčku. Tento jev dozajista každý z nás tichých bláznů dokáže ocenit. Vždyť potkat u vody rybářku bylo až do nedávna velmi nepravděpodobné.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, v posledních letech přibývá také čím dál více žen, které se věnují našemu milovanému koníčku. Tento jev dozajista každý z nás tichých bláznů dokáže ocenit. Vždyť potkat u vody rybářku bylo až do nedávna velmi nepravděpodobné. Rybaření jako takové pak získává úplně nový rozměr. Ženy totiž dost často dokáží přemýšlet trochu jinak a vnést do našich zavedených standardů něco nového. Ať už je to o přípravě krmení, nástrah, návazců až po nahazování a zdolávání ryb. Rybaření je přece koníček, při kterém se každou vycházkou naučíme něco nového. A věřte mi, že i od žen z Petrova cechu, můžete pochytit rybářské tipy, které jste doposud neznali. Stačí být pozorný, sem tam se zastavit a pozorovat co daný člověk vedle vás dělá jinak. 

Nyní se dostávám k jádru věci. Takovým divákem jsem se totiž nedávno stal i já. Zatímco Andrejka měla na kontě čtyři krásné cejny, přezdívané také jako lopaty, tak já jen tupě hleděl do špiček, přehazoval, dokrmoval, vyměňoval návazce a mezitím pozoroval krasojízdu v podání této zkušené rybářky, která se mimo jiné věnuje i závodnímu rybolovu na feeder. Během přemýšlení nad tím, co dělám špatně, jsem odpozoroval hned několik věcí. Jednak to byla sestava, tedy namísto průběžné feederové sestavy proběhla změna za paternoster. Pak také namáčení háčků s červy do dipu a přidání menšího množství atraktantu do krmení. Světe div se, první nához po realizaci změn a mě se ohýbá špička feederového prutu. A to všechno jen díky tomu, že jsem byl pozorný a zároveň se nechal inspirovat.

Ať vám to jezdí přátelé, ahoj. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ženy na rybách? Proč ne!

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář