Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zámeček Kroměříž

Bývalé štěrkoviště staré 55 let o rozloze 2 ha se nachází v lokalitě lužního lesa a přilehlé bažantnice, z cela mimo silniční sítě a zástavbu.

Bývalé štěrkoviště staré 55 let o rozloze 2 ha se nachází v lokalitě lužního lesa a přilehlé bažantnice, z cela mimo silniční sítě a zástavbu. Z tohoto důvodu je ideálním místem pro rybáře, kteří vyhledávají samotu a klid u vody. Bohatá a pestrá rybí obsádka je pravidelně dosazována a najdete zde i trofejní kusy jako např.: kapr 20 kg, štika 120 cm, candát 97 cm, sumec 230 cm, amur 102 cm, kapr koi 96 cm, okounek pstruhový 56 cm, tolstolobik 29 kg, cejn 71 cm, karas stříbřitý 56 cm a jiné. Rybolov na této lokalitě probíhá v režimu ,, CHYŤ A PUSŤ'' Některé ryby je možno odkoupit po dohodě hospodářem za tržní cenu. U vody loví vždy jen omezeny počet osob (10) a je nutno se vždy objednat předem na tel.: 602 738 633

Jelikož rybník leží v těsné blízkosti bažantnice, platí zde zákaz vstupu se psem a je zde nutno dodržovat přiměřený klid a pořádek. Z těchto důvodů je lokalita monitorována lesní a rybářskou stráží, namátkově i policií. Lovící je povinen této kontrole umožnit prohlídku obsahu ruksaku, tašek, vezírku i vozidel a to do vzdálenosti až 3 km od vody!!! Zákaz vodění psů!!

Ryby

Amur
Bolen
Candát
Cejn
Kapr
Karas
Lín
Okoun
Pstruh duhový
Štika
Sumec
Tolstolobik
Úhoř

Ceník povolenek

12 hoddva pruty 200 Kč
24 hodlov na tři pruty 300 Kč

Kontakt

Vítězslav Konečný 
tel.: 602 738 633

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Zámeček Kroměříž

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte