Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zakončení sezóny rybolovné techniky halovým mistrovstvím ČR juniorů a žáků

28. 11. 2022
19. 11. se konal poslední závod roku 2022 pod hlavičkou odboru rybolovné techniky při Radě ČRS. Halové mistrovství ČR juniorů a žáků v rybolovné technice se konalo v Týništi nad Orlicí.

19. 11. se konal poslední závod roku 2022 pod hlavičkou odboru rybolovné techniky při Radě ČRS. Halové mistrovství ČR juniorů a žáků v rybolovné technice se konalo v Týništi nad Orlicí.

Šampionát se uskutečnil v týnišťské sportovní hale a pořadatelství se ujal Východočeský územní svaz. Závodilo se v pěti kategoriích, a to junioři, juniorky, žáci, žákyně a kategorie začátečníků do 12 let. Mistrovství zahájil předseda ČRS Karel Mach. Na zahájení promluvil i předseda Východočeského ÚS Václav Horák a starosta města Týniště nad Orlicí.

Mistrovství se celkem zúčastnilo 51 závodníků. Každý účastník absolvoval dvakrát disciplínu arenberg a dvakrát skish zátěž. Ti nejlepší pak postoupili do finále, ze kterého vyšli haloví mistři republiky. Pořadatelé uspořádali také vložený závod v disciplíně multi skish bez rozdílu kategorií.

A jak to celé dopadlo:

V kategorii žáků vyhrál disciplínu skish zátěž Vojtěch Kisiov (MRS Brno), arenberg Jan Buráň (MRS Brno), celkovým halovým mistrem ČR se stal Vojtěch Kisiov (MRS Brno).

V kategorii juniorů vyhrál disciplínu skish zátěž Jakub Schleiss (Západočeský ÚS), arenberg Dominik Dresler (Moravskoslezský ÚS) a celkovým halovým mistrem ČR se stal Jakub Schleiss (Západočeský ÚS).

V kategorii žákyň vyhrála disciplínu skish zátěž i arenberg Natálie Kepáková (Moravskoslezský ÚS), celkovou halovou mistryní ČR se stala Michaela Hurníková (ÚS města Prahy)

V kategorii juniorek vyhrála disciplínu skish zátěž Anna Škrobánková (Moravskoslezský ÚS), arenberg Eliška Vladyková (MO ČRS Bohumín), která se stala i celkovou halovou mistryní ČR.

V kategorii začátečníků se na 1. místě umístil Martin Vejo (MO ČRS Bohumín). Vložený závod v disciplíně multi skish vyhrála Eliška Vladyková (MO ČRS Bohumín). Celkové výsledky naleznete zde.

Pro vítěze byly připraveny medaile, poháry a věcné ceny. Každému, kdo se umístil na stupních vítězů, gratulujeme, poděkování patří všem zúčastněným. Pořadatelský tým pod vedením Zbyňka Bačiny připravil krásný závod, který byl důstojným zakončením sportovní sezóny 2022. 

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Zakončení sezóny rybolovné techniky halovým mistrovstvím ČR juniorů a žáků

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář