Inzerovat zde
Inzerovat zde

Zahájená lovu dravých ryb za dveřmi

Petrův zdar přátelé, zahájená lovu dravých ryb se nezadržitelně blíží a tak se vás chceme zeptat jak jste na tom s přípravami?

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, zahájená lovu dravých ryb se nezadržitelně blíží a tak se vás chceme zeptat jak jste na tom s přípravami? Sami jistě dobře znáte přísloví kdo je připraven není překvapen. Nebo připraveným štěstí přeje. Ačkoliv ne vždy tohle přísloví stoprocentně platí, například když jsem se svým kolegou z Petrova cechu vyrazil na zahájenou minulý rok tak si vzpomínám co měl doslova za bordel v krabičkách a i přes to hned prvním náhozem zapřáhnul devadesáti centimetrového sumce na malou gumovou nástrahu. Sám mi řekl, že jen vzal vercajk ze skříně z minulého roku a šlo se na to. Tak či tak jsem mu to přál, vždyť o tom je rybaření. Koníček gentlemanů, kteří by se měli podporovat, nezávidět si a navzájem se inspirovat. A tak jsem se taktéž inspiroval pro další vycházku, žádné přehrabování v krabičkách a ono to skutečně vyšlo. Jedním z prvních náhozů jsem zdolal krásného bolena. Hold tohle člověk někdy nevymyslí. 

Nic méně vám přejeme příjemnou přípravu na šestnáctý den v měsíci červnu. Toto magické datum každého rybáře doprovází celý život, už od malička se spousta z nás těší na tento skvělý den. I proto zde sdílíme nějaké ty fotečky z minulého roku k navození té správné rybářské nálady pro přípravu rybářských krabiček a přemotávání pletenek či silonů na navijácích.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Zahájená lovu dravých ryb za dveřmi

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář