Inzerovat zde
Inzerovat zde

Začíná nám další rybářské období

Petrův zdar přátelé, zase začíná pro nás rybáře další období. ❄ Někteří si dají od ryb na nějaký čas pohov a odpočinek, jiní zase po nějaké době vytáhnou plavačkové či feederové pruty.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, zase začíná pro nás rybáře další období. Někteří si dají od ryb na nějaký čas pohov a odpočinek, jiní zase po nějaké době vytáhnou plavačkové či feederové pruty. Jedna z mnoha věcí, která je na rybaření skutečně krásná, je i to, že existuje celá řada rybolovných technik, z nichž každá nabízí úplně jiný druh zábavy. I zimní a na první pohled nepříliš atraktivní období může nabídnout skvělý relax i rybaření.

Když se teple oblečete a vaše hodná polovička vás vybaví horkým čajem v termosce, tak minimálně nějakou tu hodinku u vody vydržíte. A věřte mi, že to bude stát za to. Minimálně si člověk odpočine od každodenních starostí, ale především se naučí spoustu nových věcí. Ono zimní rybaření patří k nejobtížnějším a nejjemnějším disciplínám vůbec a jakákoliv ulovená ryba i nový poznatek vám udělá ohromnou radost a dozajista vám pomůže i do budoucna. Když se totiž naučíte chytat ryby v zimě, potom to na plavanou či feeder budete mít v letním období o mnoho jednodušší, vlastně si to budete užívat plnými doušky. 

Tak ať vám to jezdí! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Začíná nám další rybářské období

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář