Inzerovat zde
Inzerovat zde

Za rybami světových moří na televizním kanálu Arena Sport 1 a Arena Sport 2

11. 04. 2023
Sledujete televizní vysílání prostřednictvím internetu? Nebo přijímáte televizní vysílání prostřednictvím satelitu? Patříte-li mezi výše uvedené šťastlivce, určitě byste neměli opomenout rybářské filmy z produkce, které jsou dostupné na kanálech Arena sport 1 a Arena sport 2.

Sledujete televizní vysílání prostřednictvím internetu? Nebo přijímáte televizní vysílání prostřednictvím satelitu? Patříte-li mezi výše uvedené šťastlivce, určitě byste neměli opomenout rybářské filmy z produkce, které jsou dostupné na kanálech Arena sport 1 a Arena sport 2.

Pokud ne, nebudete ochuzeni moc, ale přece jen, velká obrazovka s vysokým rozlišením - to je něco jiného, něž monitor notebooku nebo stolního počítače, o mobilním telefonu ani nemluvě. Každopádně je pro vás velmi jednoduché podívat se kromě jiných programů i na zajímavé rybářské pořady. A k těm bezesporu patří rybářské filmy ze série ZA RYBAMI SVĚTOVÝCH MOŘÍ a současně s nimi i další zajímavé dokumenty. Jistě, rybářských videí je hodně, ale kolik jste jich už viděli z naší domácí produkce? Když pominu videa z dílny Jakuba Vágnera, moc dalších jich opravdu není. Mezi tyto pořady v poslední době přibyly i snímky, ukazující krásu rybaření v kouzelném Chorvatsku a pro ty, které láká opravdu vzdálená exotika, dokonce dokumenty o chytání ryb v Ománu? Nechybí ani záběry o rybaření v turistickém ráji, kterým Seychely bezesporu jsou.

O jakých rybách to bude?

Co vám říká například název "Giant Trevally"? Možná netušíte, o jakou rybu se jedná, i když do slůvko "Giant" naznačuje, že to nebude žádná nástražná rybka nebo průměrně velká ryba. Pokud zapátráte, zjistíte, že se jedná o rybu s českým názvem "kranas obrovský", což zní slibně. A ulovit takovou rybu, to je přece pořádná výzva, nemyslíte? Je to dravá mořská ryba, která dorůstá délky až kolem 170 centimetrů při hmotnosti kolem 80 kilogramů, to už je opravdu pořádný kousek, co? A jakou se klukům podařilo ulovit? Na co? Podívejte se na napínavé video a bude se vám tajit dech skoro tak, jako úspěšným rybářům. A co teprve pokus o ulovení třeba legendární ryby, zvané Dorado? Nebo Queenfish či Bream? Nechte se překvapit a podívejte se na dramatická rybářská videa!

Při rybaření v Chorvatsku se podařilo přilákat nejprve žraloky a potom se objevili i vytoužení tuňáci. Co se dělo a jak se ohýbaly pruty? Ne, nebudu nic vyzrazovat, podívejte se na video sami a prožijte s našimi zkušenými rybáři to dobrodružství tak, jako byste s nimi byli přímo na lodi!

Když už je řeč o Chorvatsku - víte, že se na prut dá ulovit i oliheň? Na co zabere a kde ji hledat, to vám také prozradí jeden z dílů série "Za rybami světových moří". Jasně, že oliheň sice není ryba (bodejť, je to přece hlavonožec), ale rozhodně se jedná o zajímavý úlovek.

A těmito díly produkce rybářského serveru Zachytáme.cz a videokanálu Hector Project rozhodně nekončí, máme v plánu věnovat se mořskému rybolovu i v dalších známých nebo naopak opomíjených končinách, v plánu jsou například Kapverdy, Andamany, láká nás i záhadný Madagaskar, Tanzánie a také tajemná Papua Nová Guinea. Ale nedá se to stihnout na pár týdnů, to pochopí každý. Tak nám držte palce, podívejte se na naše aktuální filmy a nezapomeňte občas nakouknout, jestli jsme už přidali další zajímavé snímky...

Zdraví vás autoři pořadu Zdeněk "Rybostroj" Řeřucha, Tomáš "Hektor" Poul, Vladan "Rejža" Latzka

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Za rybami světových moří na televizním kanálu Arena Sport 1 a Arena Sport 2

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář