Inzerovat zde
Inzerovat zde

Vzpomínky

22. 02. 2019
Ačkoliv se nám pomalu, ale jistě otepluje, zima neustále přetrvává a tak si rádi připomeneme pěkné chvíle u vody a to nejen v našich končinách.

Ačkoliv se nám pomalu, ale jistě otepluje, zima neustále přetrvává a tak si rádi připomeneme pěkné chvíle u vody a to nejen v našich končinách. Tyto fotky pocházejí z Norska, kam každoročně jezdíme za skvělými zážitky, rybami a samozřejmě uvolněnou atmosférou. Za poslední roky jsem měl to štěstí, že jsem každou dovolenou mohl trávit na rybách a tak nějak už si ani dovolenou bez ryb nedokážu představit. 

Samozřejmě ne vždy je to jednoduché a to především když má vaše polovička protichůdné názory, ale není potřeba zoufat ani být zklamaný. Existuje totiž několik způsobů jak chytře naši polovičku ošálit. Můžete říct, že jedete na týmové soustředění v práci, které čirou náhodou bude probíhat někde u vody, jelikož celé vaše vedení taktéž patří do Petrova cechu a tak vlastně ani nemáte na vybranou. Nebo si vzít v práci skutečně volno, naplánovat výlet za rybami s přáteli a jednoduše říct, že jedete na týden trvající pracovní seminář. Tato druhá možnost má ovšem jednoznačnou nevýhodu, jelikož když něco pěkného chytíte, tak se s tím nebudete moci pochlubit, jelikož vaše detektivka vás bude denně sledovat na sociálních sítích. 

Tak či tak, je to vždy na hraně a jít s pravdou ven se taky nemusí vyplatit, jelikož se může stát, že budete jen balit kufry do Chorvatska, kde vám za dozoru vaší polovičky ani nebude umožněno lovit na spláveček malou droboť kolem mola. Jak říká jeden můj kolega, občas je potřeba zariskovat a navíc, když si odvezu téměř polovinu rybářské výbavy k vodě, tak už to nebude taková škoda, když přijedu zpátky a nedej bože se to provalí… Tak hold bude spálená jen druhá polovina vybavení. (P.S. berte to s rezervou, jedná se o pokus pro páteční pobavení).

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Vzpomínky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář