Inzerovat zde
Inzerovat zde

Vyčistit si hlavu u vody

Petrův zdar přátelé, čas strávený u vody i přes to, že nepadají zrovna nějaké teplotní rekordy v každém z nás tichých bláznů vyvolá dozajista úsměv na rtech a klid na duši.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, čas strávený u vody i přes to, že nepadají zrovna nějaké teplotní rekordy v každém z nás tichých bláznů vyvolá dozajista úsměv na rtech a klid na duši. Je to snad jediná činnost, v dnešním smutně poznamenaném světě, kdy neustále čelíme strachu a nejistotě, při které dokážeme vypnout a oprostit se od negativních myšlenek. A to jestli nakonec něco ohne feederovou špičku, potopí splávek nebo rozezvučí pípáky už v podstatě není tak důležité. Mnohem důležitější zkrátka je, užít si ten přítomný okamžik, vyčistit si hlavu a strávit nějaký ten čas v přírodě na čerstvém vzduchu.

Já mohu potvrdit, že tato terapie opravdu funguje. V mých myšlenkách za poslední týdny a měsíce už nebyla ani špetka pozitivní naděje či energie. Teď jsem však u vody načerpal novou sílu a doufejme i odolnost k aktuální situaci. Přál bych tohle každému z vás. Přál bych nám všem, aby se v nás probudilo ještě kousek štěstíčka a pozitivní nálady. 

A také bych měl nakonec i nějaký ten úsměvný tip. Pokud na ryby půjdete, sedněte si tam, kde svítí sluníčko. Já nějaký čas seděl pod stromy a pomalu, ale jistě mi umrzali prsty na rukou. Po přechodu na sluníčko se pocitová teplota změnila natolik, jako bych z ledové vody přešel rovnou do vyhřáté sauny. Druhým tipem je to, že když budete jíst a u toho přehazovat prut a napichovat masné červy, dělejte to s co největší opatrností. Respektive nespleťte si jako já to, že budete mít v levé ruce masňáky a v pravé ruce bagetu… No a nesnězte ty masňáky, ony moc dobré nejsou. Raději si kousněte do té bagety a ty masňáky skutečně napíchněte na háček. Ještě teď když tyto věty píšu ve mně trochu mrazí. 

Buďte zdraví, buďte silní a ať vám to jezdí, ahoj. 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Vyčistit si hlavu u vody

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář