Inzerovat zde
Inzerovat zde

Všechno zlé je k něčemu dobré

Petrův zdar přátelé, jak vnímáte nástup podzimu a rybaření? To já se každý rok těším na toto úspěšné období, jelikož aktivita téměř všech rybích druhů graduje a člověk se může bavit s nádhernou pestrostí i velikostí ryb všemi rybolovnými technikami.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, jak vnímáte nástup podzimu a rybaření? To já se každý rok těším na toto úspěšné období, jelikož aktivita téměř všech rybích druhů graduje a člověk se může bavit s nádhernou pestrostí i velikostí ryb všemi rybolovnými technikami. Sice je tento rok poněkud zvláštní a svým způsobem i smutný, vzhledem ke všem souvislostem s aktuálně putujícím virem, nadměrným stavem hladin našich řek a ještě k nedávno probírané kauze s Bečvou. Nic méně všechno zlé je prý k něčemu dobré a člověk by se měl těšit i z mála.

Mně bohatě stačí, když mohu vypadnout od toho všeho, s prominutím hnusu do přírody, k vodě, kde si dočista vyčistím hlavu a přepnu své mozkové závity na rybářský režim, což je to nejkrásnější co může být. A když přece jen přijde nějaká ta rybka, tak už je to jen jakási třešnička na dortu, která člověku vykouzlí v této těžké době úsměv na tváři. Přátelé a kamarádi buďme silní, přeji všem krásné rybářské zážitky a hlavně pevné zdraví.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Všechno zlé je k něčemu dobré

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář