Inzerovat zde
Inzerovat zde

Vertikální přívlač na ledu

Vertikální práce s nástrahou je pro mnohé rybáře oblíbeným způsobem rybolovu, který si můžeme vyzkoušet především při lovu na dírkách.

Inzerovat zde

Vertikální práce s nástrahou je pro mnohé rybáře oblíbeným způsobem rybolovu, který si můžeme vyzkoušet především při lovu na dírkách. Tento lov je zkrátka vzrušující, jelikož ve většině případů pokud dokážeme vydráždit nějakého dravce, tak ucítíme docela tvrdý záběr na krátkou vzdálenost a navíc při tomto způsobu rybolovu nám může zabrat opravdu jakákoliv dravá a kolikrát i nedravá ryba, která bude reagovat na zajímavý a neodolatelný pohyb naší nástrahy. 

Často se také vertikální přívlači věnují rybáři lovící z kajaku, belly boatu či lodi a zimní lov na dírkách je možné využít k otestování nově nakoupených nebo darovaných nástrah od Ježíška, navíc v čisté vodě pod ledem v dírce krásně uvidíte, jak vám nástraha pracuje a jak se chová při určitých pohybech špičky vašeho prutu. 

Jestli tedy budete vyrážet o víkendu na dírky, nezapomeňte na vertikální práci s nástrahou, která je aktivnější a mnohdy i zábavnější než lov na splávek a těsto či masné červy. Ať to jezdí přátelé, Petrův zdar! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Vertikální přívlač na ledu

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář