Inzerovat zde
Inzerovat zde

V novém rybářském filmu uvidíte osobnosti jako jsou bratři Krpálkové nebo Atilla Végh! Co se chystá?

12. 02. 2024
Dnes vám prozradíme střípky z toho co se chystá v pátém dílu pořadu Za rybami světových moří.

Pořad Za rybami světových moří není potřeba v rybářském světě nijak představovat. Již téměř pětidílný seriál o tom jak se rybaří v různých koutech světa si získal oblibu mezi desítkami tisíc rybářů. Pátý díl putování bude o Francii. Ta je známá především trofejními sumci. Co lze však ulovit na moři? Na tuto zajímavou otázku vám protagonisté seriálu odpoví v dalším zmiňovaném dílu. Nic méně už teď vám můžeme s jistotou prozradit, že nebudou chybět majestátní a nikdy neunavní tuňáci i další, menší druhy ryb.

Kromě užitečných informací a nádherných ryb se vám v tomto filmu taktéž představí veliká jména. Věděli jste, že bratři Krpálkové či Atilla Végh chytají ryby? A dokonce to umí velmi dobře, o čemž se přece jen přesvědčite již brzy sami! Brzy říkám proto, jelikož již koncem února bude premiéra tohoto našlapaného filmu k dispozici. A to jak na Youtube, tak i v televizi na Aréna Sport 1 či 2. 

Když už jsme u velikých jmen, tak nesmíme zapomenout zmínit i mistra dabingu, Romana Svobodu. Ten totiž kromě toho, že natáčí pořad Na stopě, taktéž poskytuje svůj úžasný hlas, aby vás každým dílem pořadu Za rybami světových moří doprovázel dějem. No a prý se dokonce v pátém dílu objeví i jako samotný aktér. Jestli už ani tohle není ta správná pozvánka na to, abyste se na tento film podívali, mám pro vás přece jen poslední třešničku na dortu. 

A tou je Martin Mráz! Velkolepý showmen a rybářský průvodce, který ve vás vyvolá tolik emocí, že ho zkrátka budete muset potřebovat ve Francii navštívit. Jeho obrovské zkušenosti a znalosti vám zaručují krásný úlovek. A věřte mi, že se během čekání na záběr s tímto bláznem v dobrém slova smyslu nebudete nudit! Však on vám samotný film napoví, co je tento borec zač!

To a mnohem více uvidíte v pátém dílu pořadu Za rybami světových moří! 

Připojené obrázky

Připojená videa

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře V novém rybářském filmu uvidíte osobnosti jako jsou bratři Krpálkové nebo Atilla Végh! Co se chystá?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář