Inzerovat zde
Inzerovat zde

Úspěch pro RTéčkáře ve Světovém poháru

11. 08. 2021
Výborně si vedli středočeští závodníci v rybolovné technice Tomáš Spáčil a junior Tobias Kočkár na závodech Světového poháru, v kterém v celkovém hodnocení obsadili třetí místa.

Výborně si vedli středočeští závodníci v rybolovné technice Tomáš Spáčil a junior Tobias Kočkár na závodech Světového poháru, v kterém v celkovém hodnocení obsadili třetí místa.

První zastávka byla v Rakouském Linzi, tyto závody byly pro Tomáše přípravné a za krásného počasí v přátelské atmosféře potvrdil roli favorita a s přehledem vyhrál.

Další zastávkou byly dva závody Světového poháru v Nových Zámcích na Slovensku. Oba závody byly velmi dobře obsazeny, jak co do počtu účastníků, tak i do kvality závodního pole.  Těchto závodů se po menší odmlce zúčastnil i junior Tobias Kočkár, který i po tréninkovém deficitu dokázal obsadit páté a třetí místo.

Tomáš Spáčil zde skončil na třetím a druhém místě a potvrdil, že třetí místo v prvním závodě v Českých Budějovicích nebyla žádná náhoda.

Další závod Světového poháru se konal v Tallinnu, na který jsme, vzhledem k velké finanční náročnosti, nejeli a připravovali jsme se na finále Světového poháru, které se konalo opět Českých Budějovicích.

Tobias zde podal velmi kvalitní výkon a obsadil druhé místo v závodě a celkově skončil třetí ve Světovém poháru. Tomáš si vedl také velmi dobře, než přišla poslední disciplína, která se mu nepovedla a spadl na celkové páté místo. Po sečtení všech závodů SP to nedopadlo zas tak špatně a obsadil krásné třetí místo celkově. Středočeši tak mají mezi juniory i seniory umístění na bedně, což potvrzuje velkou kvalitu.

Oba závodníci jsou i reprezentanty České republiky a oba čeká mistrovství světa, kdy Tobias pojede na juniorský šampionát do Polska a Tomáš v září do Maďarska. Oběma závodníkům držím palce a věřím, že přivezou medaile.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat SÚS, MO Hořovice a OÚ Zaječov za podporu.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Úspěch pro RTéčkáře ve Světovém poháru

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář