Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ubytování v Praze a rybáření v okolí

Milujete rybaření a nemůžete se doma dohodnout na jakou dovolenou vyrazit? Praha je ideálním místem pro skloubení požadavků celé Vaší rodiny.

Inzerovat zde

Milujete rybaření a nemůžete se doma dohodnout na jakou dovolenou vyrazit? Praha je ideálním místem pro skloubení požadavků celé Vaší rodiny.

Manželka a děti si užijí krásy Prahy, nakupování a prohlídku všemožných památek a Vy si odpočinete u vody, tak jak Vám vyhovuje. Večer strávíte v jedné z blízkých příjemných restaurací a dovolená je vyřešena.

Možnosti rybolovu v Praze a okolí

V Praze naleznete rybářské revíry jak na řece Vltavě (Vltava 3-10), tak i na stojatých vodách, jako je třeba Údolní Nádrž Džbán (401 013 – ŠÁRECKÝ POTOK 2) ležící nedaleko našeho penzionu. Není také problém vyrazit kousek za Prahu západním směrem, kde jsou 20 minut vzdálené revíry na Berounce na křivoklátsku nebo kladenské revíry, a také blízký revír v Unhošti (411 032 – KAČÁK 3). Podíváte-li se na internetu – což jistě umíte, lepe než my.

Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami v Praze 1. U nás jistě oceníte kvalitní ubytování v Praze s parkováním a snídaní, blízko historického centra Prahy, ale i blízko u letiště Václava Havla Praha, Ruzyně. Pražský hrad a historické centrum i rekreační zóna Hlavního města Praha, letiště a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Kontakt

Penzion Větrný mlýn
Ruzyňská 3
Praha 6, Ruzyně, 161 00
E-mail: alex@pensionmlyn.cz
Telefon: +420 235 301 686, +420 235 301 688

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ubytování v Praze a rybáření v okolí

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář