Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ubytování na Vranovské pláži

Chystáte se na Vranov a nemáte zajištěné kvalitní ubytování? Navštivte naši chatovou osadu POHODA. Nabízíme ubytování v chatkách a karavanech.

Inzerovat zde

Chystáte se na Vranov a nemáte zajištěné kvalitní ubytování? Navštivte naši chatovou osadu POHODA. Nabízíme ubytování v chatkách a karavanech. Chatky jsou čtyřlůžkové, vybavené skříněmi, přikrývkami a ložním prádlem. Ke každé patří venkovní posezení s parkovacím místem. Moderně zařízený kuchyňský kout s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dalším nádobím je samozřejmostí.

Karavany jsou též čtyřlůžkové, zařízeny obdobně. Navíc je u nich přístavek sloužící pro venkovní posezení. Sociální zařízení pro oba typy ubytování jsou necelých 30 metrů daleko. Stravování je možné i v místních restauracích a bistrech. V naší osadě také naleznete kulturní místnost s televizí. Necelých 80 metrů vzdálená Vranovská pláž nabízí ideální místo pro odpočinek i zábavu. K dispozici je tobogán a vodní trampolína. Relaxujte s celou rodinou v nádherném prostředí a užijte si dovolenou podle Vašich představ.

Kontakt

Luboš Reich
chatová osada POHODA
Vranovská přehrada – pláž
671 02 Šumná

mobil: 603 573 966
telefon: 515 260 873
e-mail: pohodavranov@seznam.cz
www: Pohodavranov.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ubytování na Vranovské pláži

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář