Inzerovat zde
Inzerovat zde

Tropicliberec.cz

E-shop www.tropicliberec.cz, působí na českém rybářském trhu již více než deset, jako největší maloobchodní prodejce rybářských potřeb.

Inzerovat zde

E-shop Tropicliberec.cz působí na českém rybářském trhu již více než deset, jako největší maloobchodní prodejce rybářských potřeb. Díky mnohaleté praxi v oboru, odborné a produktové znalosti na nejvyšší úrovni a profesionálnímu poradenství, poskytujeme svým zákazníkům 100%, nadstandardní servis, seriózní jednání, garanci vrácení peněz do 14dní od zakoupení zboží, odbornou pomoc s výběrem nejvhodnějšího vybavení a také je u nás samozřejmostí naprosto dokonalý způsob balení zásilek tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození při dopravě. Stejně tak je u nás samozřejmostí řešení případných reklamací ve prospěch našich zákazníků, bez odkladné vyřešení reklamace v co nejkratší době a poskytnutí nového zboží či bleskového vrácení peněz na účet zákazníka. Zakládáme si na nejširším sortimentu rybářských potřeb v české republice, v našem e-shopu najdete kompletní nabídku potřeb pro všechny rybářské techniky od lovu kaprů, přes feeder a plavanou až po muškaření, přívlač, mořský rybolov a lov sumců. Vždy se snažíme držet ceny na té nejnižší možné hranici, nabízíme exkluzivní akce, výhodné sety a výprodejové nabídky za neuvěřitelné ceny.

V naší nabídce, naleznete vždy téměř kompletní sortiment nejžádanějších rybářských značek jako jsou SHIMANO, FOX, PENN, FLAJZAR, DELPHIN, MIVARDI, GIANTS FISHING, JRC, TRAKKER, SONIK, LOWRANCE, HUMMINBIRD, RAPALA, KAREL NIKL, MIKBAITS, STARBAITS, CHYTIL, R-SPEKT, ABU GARCIA, TASKA, KRYSTON, D.A.M, SAENGER, ANACONDA, AWA-SHIMA, PELZER, a desítky dalších…v našem e-shopu naleznete více než 30 000 unikátních položek.

Nikdo vám nedá více…

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Tropicliberec.cz

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář