Inzerovat zde
Inzerovat zde

Také máte svůj rybářský koutek?

Petrův zdar přátelé, mnozí z vás se určitě díky většímu množství volného času než obvykle pustili také do dělání pořádku ve své rybářské výbavě.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, mnozí z vás se určitě díky většímu množství volného času než obvykle pustili také do dělání pořádku ve své rybářské výbavě. My zasíláme rybářský koutek našeho šéfredaktora Zdenála, který má rád ve svých rybářských věcech pořádek. A když si člověk chvíli mákne, vše si pečlivě rozřadí, navrtá pár poliček a držáků, tak to vypadá jako v malé rybářské prodejně. Tady ovšem není nic na prodej. Pruty, navijáky i další rybářská výbava do které se člověk zamiluje má pro každého rybáře nevyčíslitelnou hodnotu, to jistě znáte.

Horší je skutečnost, že množství výbavy každým rokem roste a člověk se opravdu nerad něčeho zbavuje a tak musí kolikrát obětovat jednu místnost ve svém bydlení, která bude určená pouze pro rybářské věci. Když se tak člověk rozhodne, musí se samozřejmě také zamyslet nad následky, tedy buď to před realizací opatrně konzultovat se svojí polovičkou nebo se pustit do rybářského koutku bez konzultace a čelit následkům. Tohle je ovšem dost individuální a tak vám raději nebudu zasílat žádný tip.

Máte také někde doma svůj rybářský koutek? Pokud ano, budeme rádi když nám pošlete svojí fotku pro inspiraci. Hezký zbytek dne, ať to jezdí! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Také máte svůj rybářský koutek?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář