Inzerovat zde
Inzerovat zde

Světlo světa spatřila premiéra filmu Za rybami světových moří - Francie

11. 03. 2024
Je tu několikátý den po premiéře filmu známého pořadu Za rybami světových moří a po internetu se hemží spousta informací i chvály na danou tvorbu.

Je pravdou, že na Youtube poměry se jedná o velmi zdařilé dílo. Není se tak čemu divit, že film budete moci brzy sledovat taktéž přímo v televizi na Aréna Sport 1 či 2. Tentokrát si protagonisté tohoto seriálu vzali do parády Francii. Kromě obrovských sumců, tuňáků, žraloků jsme mohli ve filmu vidět i menší druhy ryb, krásné záběry přírody a pozorní sledovatelé se jistě dozvěděli i spoustu užitečných informací. 

Zajímavostí je i to, že si ve filmu zahráli veliké osobnosti Československé scény. Jednou z nich je Attila Végh, kterému se během natáčení podařilo ulovit obrovského sumce, měřícího 255 centimetrů. Druhou hvězdou je Lukáš Krpálek, který se naopak zaměřil na tuňáky a taktéž on během natáčení mohl poměřit síly se suverénně nejbojovnější rybou oceánu.

Film získává poměrně rychle na popularitě a mezi rybářskou komunitou sklidil spoustu úžasných ohlasů. Byla by škoda na tak hezky zpracované dílo neupozornit. Koukněte na něj a řekněte nám své dojmy. 

Připojená videa

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Světlo světa spatřila premiéra filmu Za rybami světových moří - Francie

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář