Inzerovat zde
Inzerovat zde

Sumci.com rybaření na řece Rio Ebro

Kemp na poostrově Playas de Chacon se nachází v lokalitě, po které jsem toužil již několik let.

Inzerovat zde

Kemp na polostrově Playas de Chacon se nachází v lokalitě, po které jsem toužil již několik let. V minulosti jsem se svými klienty často rybařil právě zde. Musím konstatovat, že nikde jinde jsem tak úspěšný nebyl a to jak při lovu trofejních sumců, tak kaprů. Dno přehrady v blízkosti kempu, tvořené převážně zatopenou loukou, pozvolna klesá na úroveň původního koryta řeky Ebro. Velkou předností je absence vázek, která výrazně snižuje nebezpečí ztráty trofejní ryby. Lov candátů je možný celoročně. Candáti pravidelně berou na rybičky ze dna, přívlač bývá úspěšnější za plnější stavu přehrady. Jakmile začne voda klesat, což se opakuje s pravidelností každý podzim, stačí nastoupit do lodi a vyjet si k protějšímu břehu do zátoky nebo se ukotvit u skal, kde berou candáti opět na výbornou. Kemp leží na vlastním pozemku s bránou až k vodě. Najdete zde gril, udírnu, filetovací pult, pultové mrazáky. Samozřejmostí je připojení k internetu přes wifi , satelit s českými programy, plazmová televize. Poloostrov Playas de Chacon je z městečka Caspe snadno dostupný, je vzdálen cca 10 min. jízdy. Nákup benzínu a potravin je bezproblémový.
Další informace včetně podrobných fotografií naleznete v edici pojeďte na Ebro.

Hodně úspěchů nejen u vody přeje tým SUMCI.com

Kontakt

Pavel Straka

Tel.: +420 608 141 948
Email: rybolov@sumci.com

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Sumci.com rybaření na řece Rio Ebro

  • petr jirsak před 7 lety

    Rybařit ve Španělsku na řece Rio Ebro je nádhera tolik ryb a krásné počasí, vystřídal jsem mnoho ubytování a míst k lovu ale za 20 let co tam jezdím je nejlepší místo na Chakonu u Caspe v kempu u Strakoše příjemný lidi pěkný ubytování a ryb mraky ale musíš je najít

  • Zdeněk Řeřucha před 7 lety

    To věřím. Mě ovšem více nadchlo Norsko a všeobecně rybolov na moři. Když už na dovolenou, tak jedu právě tam, jelikož v moři člověk nikdy neví co chytne. :) Nic méně Španělsko je také paráda.

Vložit nový komentář