Inzerovat zde
Inzerovat zde

Sportovní rybolov Božice

Kvalitně zarybněný soukromý revír s rozlohou 5,4 ha, to je Sportovní rybolov Božice.

Kvalitně zarybněný soukromý revír s rozlohou 5,4 ha, to je Sportovní rybolov Božice. Příjemné prostředí revíru naleznete nedaleko obce Božice u Znojma v Jihomoravském kraji. Revír je pravidelně zarybňován. Návštěvníci si zde mohou vychutnat denní i noční rybolov. Lov dravců je umožněn celoročně.

Sportovní rybolov Božice je vyhledáván nejen jednotlivci, ale i skupinami. Jezdí sem pro nefalšovaný rybářský odpočinek, krásné úlovky, dobrou dostupnost a přátelskou atmosféru. Tým Sportovního rybolovu Božice pořádá každoročně několik akcí. Nejnavštěvovanější událostí je kaprařský maraton Božická kaprařská Padesátka. Ke každé akci patří vždy dobrá nálada, rybářský adrenalin, hodně ryb a také hodnotné ceny pro vítěze.

Velkým přínosem revíru je panelová cesta, která zabezpečuje snadný přístup v každém ročním období a za každého počasí. Cesta k rybníku je v obci Božice dobře značena ukazateli. Dobrá dostupnost, pravidelná údržba celého okolí rybníku, parkoviště, WC a občerstvení zabezpečuje návštěvníkům komfortní pobyt. Pečlivě udržovaný rybník a travnaté hráze zajišťují dobrý přístup až k vodě.

Nejčastějšími úlovky v revíru jsou kapr, amur, štika, okoun a candát. Sportovnímu rybolovu Božice nechybí ani kapitální úlovky. Po návštěvě revíru se rybáři pyšní především úlovky nádherných kaprů a štik. Neváhejte a vyjeďte si zachytat do Božic!

Pravidla rybolovu, rybářský řád revíru, fotografie a plánované akce naleznete na našich webových stránkách nebo na našem facebookovém profilu. 

Kontakt na správce rybníku 

Rezervace míst Jaroslav Kapaňa
Tel: 777 252 438
Email: info@rybolov-bozice.cz
www.rybolov-bozice.cz
Najdete nás i na Facebooku

Připojené obrázky

Připojená videa

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Sportovní rybolov Božice

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte