Inzerovat zde
Inzerovat zde

Seznamujete vaše děti s rybařením a přírodou?

Petrův zdar přátelé, jsme rádi, že i v dnešní době počítačů, tabletů, chytrých telefonů a herních konzolí se najdou děti a především také nadšení rodiče, kteří je seznamují s našim oblíbením koníčkem i přírodou.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, jsme rádi, že i v dnešní době počítačů, tabletů, chytrých telefonů a herních konzolí se najdou děti a především také nadšení rodiče, kteří je seznamují s našim oblíbením koníčkem i přírodou. Právě pobyt v přírodě a kouzlo rybaření je něco, co děti dost možná bude doprovázet až do konce života. 

Vždyť i my všichni jsme díky našim otcům, dědům a pradědům zjistili co tato činnost obnáší a naučili se slušně chovat k přírodě a kolektivu rybářů. Víte jak mě kolikrát u vody potěší slovní spojení „dobrý den“ od mladých kluků kráčejících k vodě s prutem, batůžkem a sklenicí nakopaných žížal? Právě toto obyčejné slovní spojení se v běžném světě dětí vytrácí a místo něj u mnoha mladistvých dochází k neuctivému chování a v horším případě k požívání alkoholu či kouření cigaret. Když ovšem z vašeho dítěte uděláte tichého blázna, tak si za poctivě našetřené peníze bude s největší pravděpodobností kupovat rybářské náčiní, krmení a svůj volný čas bude chtít trávit u vody, což je dozajista ta největší výhra v loterii. 

Přejeme všem velkým i malým rybářům a rybářkám spoustu úspěchů u vody, ať vám to jezdí, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Seznamujete vaše děti s rybařením a přírodou?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář