Inzerovat zde
Inzerovat zde

Šárecký potok 1

Číslo revíru: 401 012

Přítok Vltavy. Od ústí do Vltavy v Praze 6-Podbabě až k hrázi rybníka Strnad. Lov ryb je povolen pouze v úseku Šáreckého potoka od jeho vyústění z ÚN Džbán až k dřevěnému můstku přes potok cca 500 m po proudu pod osadou Želivka (vyznačeno tabulemi) a v úseku Litovického potoka od jeho zaústění do ÚN Džbán až k hrázi nádrže Jiviny. Šárecký potok od ústí do Vltavy až k dřevěnému můstku pod osadou Želivka, Litovický potok od RN Jiviny až ke hrázi rybníka Strnad a všechny přítoky jsou chovné - lov ryb zakázán. ÚN Džbán je samostatným revírem.

K revíru patří:

1. rybník Skála v k. ú. Hostivice 0,2 ha
   
2. rybník Libocký v k. ú. Praha 6-Liboc 2,7 ha
   
Na rybníku Libocký je lov ryb povolen pouze z hráze pod železniční tratí a dále z části levého břehu rybníka podél Litovického potoka - označeno tabulemi. V období od 15. 6. do 31. 8. je zde lov ryb povolen pouze v době od 04.00 do 10.00 a od 17.00 do 24.00 hodin. Lov přívlačí povolen od 1. 9. do 31.12.
3. nádrž Jiviny v k. ú. Praha 6-Ruzyně 9,0 ha
   
Na nádrži Jiviny je lov ryb povolen pouze z levého břehu v úseku od konce hráze až k dešťové usazovací nádrži Dědina - označeno tabulemi. Lov přívlačí povolen od 16. 6. do 31. 12.

Sdílet tento revír

Inzerovat zde

Zprávy od vody z revíru Šárecký potok 1

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Přidejte váš revír k nám a umožněte ostatním nový rybářský zážitek.

Kontaktujte nás