Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybolovná technika SÚS v letošním roce

13. 12. 2022
Jako každý rok i letos jsme připravili několik závodů v rybolovné technice a zúčastňovali jsme téměř všech závodů napříč republikou.

Jako každý rok i letos jsme připravili několik závodů v rybolovné technice a zúčastňovali jsme téměř všech závodů napříč republikou.

Sezona začala pro většinu mladých rybářů již tradičním halovým závodem Příbrami. Tento závod pravidelně navštěvuje kolem padesáti dětí z celého SÚS.

Následoval náborový závod v Rožmitále pod Třemšínem, i on má již svoji tradici a opodstatnění, koná se v termínu, než se děti rozjedou po rybářských závodech. Každým rokem do Rožmitálu jezdí i Tomáš Spáčil, reprezentant České republiky, který dětem ukazuje správnou techniku házení a předvádí i disciplíny, které začátečníci ještě nehází.

Další akcí, kterou jsme pořádali v našem územním svazu, bylo druhé kolo 1. a 2. Ligy v RT, kdy se pořadatelství zhostila MO Hořovice a samotné závody se konaly v Zaječově. V této soutěži nás reprezentuje družstvo z MO Hořovice a vede si náramně dobře, když na domácí půdě obsadilo družstvo Hořovic druhé místo a celkově obsadili místo třetí. Mezi jednotlivci dominoval Tomáš Spáčil, když vyhrál jak jarní, tak i podzimní kolo.

Poslední závod, který jsme organizovali, bylo halové MiČR dospělých a závod O pohár předsedy SÚS. Pořádání opět v režii Hořovic, v krásné sportovní hale, kde je radost takové závody pořádat. Mistrem ČR v hale se stal domácí závodník Tomáš Spáčil, a tím zakončil svoji famózní letošní sezonu. Mezi mládežnickými kategoriemi, které měly zastoupení z celé republiky, se naši mladí závodníci také neztratili a statečně bojovali o přední umístění.

Samostatná kapitola by byla o Tomáši Spáčilovi, ale vzhledem k tomu, že jsme vždy o jeho letošních úspěších informovali na webu SÚS i na facebooku, tak se zde nebudu rozepisovat. Jednoduše v sezoně 2022 byl rybolovné technice Tomáš Spáčil ve svých 24 letech nejlepší závodník na SVĚTĚ. Za jeho výkony mu děkuji.

Závěrem bych chtěl poděkovat celému vedení SÚS, které nám vychází vstříc a podporuje naše akce nejenom finančně, ale i svojí přítomností na těchto závodech, čehož si velmi vážíme.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybolovná technika SÚS v letošním roce

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář