Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybník Skřípov

Jedná se o soukromí revír, který se rozkládá v malé nížince poblíž vesnice Dambořice na jižní moravě. V okolí rybníku se rozkládají četné vinice a lesy, které zde tvoří velmi klidné a příjemné prostředí pro relax a rybolov.

Jedná se o soukromí revír, který se rozkládá v malé nížince poblíž vesnice Dambořice na jižní moravě. V okolí rybníku se rozkládají četné vinice a lesy, které zde tvoří velmi klidné a příjemné prostředí pro relax a rybolov. Náš rybník je obklopen travnatým povrchem ideálním pro stavění bivaků a stanů pro rybáře, je zde také malé parkoviště pro vaše vozy.

Náš rybník má cca 1,5 ha uprostřed s malým ostrůvkem. hloubka rybníku je mezi jedním a půl metrem a necelými dvěma a půl metry. Dno rybíka je pevné, místy pokryto vrstvou měkkého bahna cca do 10 cm. Na hlubině je dno lehce členité bez vázek, na mělčině je dno rovné s občasnou lehčí vázkou. Na našem rybníku se chytá pouze z jedné strany od chatky a to od tělesa hraze po přitok.

Náš rybník obývají v hojné míře kapři, většina z nich má již okolo 6 - 8 kg jsou zde ovšem i větší a to až do 22 kg, není jich zde moc a při troše štěstí není problém zdolat i takového kapra. Je zde i zastoupen koi kapr, a to nekolika kusy okolo 80 cm. Kapři jsou zde každoročně vysazováni, a to od 4 - 6 kg. Dále zde žijí amuři, kteří dokáží vyškolit mnohé rybáře, velikost amurů se pohybuje od 50 do 100 cm. V hojné míře jsou zde zastoupeni i dravci, a to štiky, candáti a pár malých sumců, dále tu jsou líni, úhoři, okouni a pstruzi duhoví. V rybníce je zastoupen i Jeseter a to 10 kusy od 50 cm do 140 cm. Bílou rybu zde spíše nechytnete, je tu jen pár kusů.

Doufáme, že Vás náš revír zaujal a navštívíte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceník povolenek

Chyť a pusť platí pouze So + Ne + svátky, neděle + svátky konec lovu v 15:00 250 Kč
Chyť a ryba platí pouze So + Ne + svátky, neděle + svátky konec lovu v 15:00 400 Kč
Chyť a pusť 24 h Platí pouze duben, květen, červen, červenec, srpen, zaří, říjen 300 Kč
Chyť a ryba 24 h Platí pouze duben, květen, červen, červenec, srpen, zaří, říjen 500 Kč

Kontakt

Zdeněk Krejčíř
mobil: + 420 728 139 987 / + 420 773 194 586

Připojené obrázky

Sdílet tento revír

Zprávy od vody ze soukromého revíru Rybník Skřípov

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Pokud chcete vložit soukromý revír na Zachytáme.cz, tak nás prosím kontaktujte