Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Tingvollfjord - Einset

Rybářský kemp v jižním Norsku v oblasti Tingvollfjord - Einset - informace, úlovky, fotky, videa.

Inzerovat zde

V tomto kempu najdete tři domky, které se nacházejí přibližně dvě stě metrů od břehu fjordu Karihavet, konkrétně 15 kilometrů na jihovýchod od známějšího Kristiansundu. Molo s loděmi se nachází zhruba dvě stě padesát metrů od ubytování, je zde také filetárna s tekoucí vodou.

Einset 1 – Karstua

Disponuje obytnou plochou sto deset metrů čtverečních a je koncipován pro 6 až 8 osob, nachází se zde obývák, kuchyň, sprcha a záchod. V patře rovněž najdete tři dvoulůžkové ložnice, televizi, kávovar, sporák, gril, pračku, mrazák.

Einset 2 – Skolen

Domek, který je koncipován pro 4 až 7 osob, najdeme ho asi padesát metrů od domku popisovaného výše. Jeho obytná plocha je šedesát metrů čtverečních a mý obývák, kuchyň, sprchu se záchodem. Rovněž tu najdeme televizi, kávovar, sporák, mikrovlnku a terasu se zahradním nábytkem.

Einset – Skjelvag

Tento domek je koncipován pro 6 až 8 osob a najdeme ho opět padesát metrů od domku Einset 1. Jeho rozloha je 120 metrů čtverečních a má obývák, kuchyň, sprchu se záchodem a pět ložnic. Zároveň zde nechybí televize, kávovar, mikrovlnka, terasa, zahradní nábytek.

V ceně pronájmu ubytování je zahrnuta i loď Oien v délce 5,3 metru s volantem a motorem 40HP. Další stejnou loď můžete pronajmout za 14 000Kč na týden. Dále je tu ještě pěti metrová loď s motorem 30 HP, kterou si můžete pronajmout za 11 000Kč na týden. Echolot s GPS je za příplatek 4 000Kč za týden.

Palivo do lodí můžete zakoupit u čerpací stanice, která se nachází pět kilometrů od domků. Obchod se nachází asi kilometr odsud a letiště ve městě Kristiansund, které je vzdáleno 25 kilometrů. Parkovat můžete přímo u domu.

Týdenní pronájem domku včetně lodě s motorem o výkonu 40 HP v sezóně 2018:

od 1.9. do 15.4. - 26.000 Kč
od 15.4. do 1.9. - 33.000 Kč

V ceně pronájmu je také ložní prádlo a závěrečný úklid domku.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Tingvollfjord - Einset

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář