Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Senja Kaikanten

Rybářský kemp v severním Norsku v oblasti Senja Kaikanten - informace, úlovky, fotky, videa.

Inzerovat zde

K dispozici je 5 chat pro 6 osob

Tento druhý největší ostrov v Norsku s názvem Senja vás mile překvapí svou nádhernou krajinou a pěknými fjordy, plnými různých druhů ryb. Kemp se nachází v Gryllefjordu, kde mimo jiné najdete také kavárnu, restauraci, poštu, banku, knihovnu, čerpací stanici a informace pro turisty. Jedná se o skvělé místo pro odpočinek, jak pro rybáře, tak i pro cestující.

Chytat můžete ve fjordu nebo na otevřeném moři, pokud vás lákají pstruzi, můžete zkusit štěstí na jednom ze sladkovodních jezer v horách nedaleko odsud. Jinak je Gryllefjord vyhlášenou destinací pro lov velikých tresek obecných, ale i halibutů či vlkoušů. Jednou z hlavních výhod je to, že zde můžete na moře vyrazit téměř v jakémkoliv počasí a pokud bude hezky, není problém vyrazit i dál na moře za většími rybami.

Ubytovat se můžete v jednom z pěti krásných domů, které jsou skvěle vybaveny, nechybí jim kuchyně, mrazáky, obýváky s televizí, koupelny se sprchou a záchodem a ložnice.

Najdete zde i společnou krytou filetárnou, veliký mrazák a pračku se sušičkou. Do každé chaty se vchází samostatným vchodem a parkuje se přímo před chatou. Molo, kde jsou ukotveny lodě, je ihned u chatek a k dispozici jsou tři lodě Rana 530 osazené o motory 30PS. Pokud budete chtít, můžete si objednat i rybářského průvodce.

Ceník:

Cena za dům pro 6 osob vč. lodě Rana 530 s motorrm 30PS, echolot/týden: 54 700,-Kč

V ceně není zahrnuto povlečení a závěrečný úklid - platí se extra:

Povlečení a ručníky:95,-NOK/set
Závěrečný úklid: 800,-NOK/chata (standardně se platí na místě)

Není určen nástupní ani konečný den !

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Senja Kaikanten

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář