Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Ronneby - Svalemåla

Rybářský kemp ve Švédsku vhodný pro rodinou dovolenou a lov štik, okounů, mořských pstruhů, lososů či platýzů.

Inzerovat zde

K dispozici jsou chaty pro 4 – 6 osob

Deset až v maximu tři sta metrů od břehu brakických vod Baltského moře leží osada s rybářskými chatami. Konkrétně se tento areál nachází na jihu Švédska a to mezi městem Ronneby a Karlshamnem. Toto místo je naprosto ideální pro poklidnou rodinorybářskou dovolenou. Rybářský revír se nachází ve skvěle chráněné zátoce, která disponuje velikým počtem ostrovů, lovit můžete mimo jiné také přímo na otevřeném moři. Necelé dva kilometry od chat najdeme také pstruhové revíry, které se nachází na řece Bräkneån. Povolenky k lovu zakoupíte přímo u majitele kempu.

6 velkých chat s kapacitou 6 osob

Každá má rozlohu 45 metrů čtverečních a nachází se přibližně tři sta metrů od moře. Chaty jsou vybaveny třemi ložnicemi v podkroví a třemi ložnicemi v přízemí, nechybí zde kuchyň, obývací pokoj s televizí, záchod a sprcha.

4 chaty s kapacitou 4 osoby

Tyto chaty mají rozlohou 35 metrů čtverečních a nachází se tři sta metrů od moře. Chaty disponují dvěma ložnicemi, z nichž jedna je v přízemí, ve které najdeme poschoďovou postel a druhá je v podkroví, ve které je manželská postel. (možnost oddělit). Výborně vybavená kuchyň samozřejmě nechybí, stejně tak jako obývací pokoj s TV, koupelna se sprchou a toaletou. Některé chaty jsou rovněž vybaveny zahradním nábytkem a grilem, společně s nádherným výhledem na moře, je to opravdu úchvatné místo. V teplejších měsících je mimo jiné k dispozici také samostatná chata číslo jedenáct, která je určená pouze pro dvě osoby. Nachází se sto metrů od moře a je vybavena třemi pokoji, z nichž jeden má manželskou postel, kuchyň, obývací pokoj s televizí, záchod a sprchu.

Parkování

Přímo u chat

Období vhodné pro rybolov

Skvělé období pro rybolov je duben, květen a září i říjen. Na jaře totiž přijíždí ke břehům a do zátok obrovská hejna sleďů, do kterých pochopitelně najíždí veliké štiky i okouni. Na moři máte možnost mimo jiné také ulovit tresku, makrelu, mořského pstruha, lososa, úhoře, ale i platýze. Ochotný majitel vám zapujčí mořskou mapu a ukáže vhodná místa. Lovit lze bez jakéhokoliv povolení.  

Ceník pro rok 2018/ ubytování/ týden:

Typ chaty 

 

Počet osob

(15.3.-17.6.

 

  Chaty č. 1 - 6

6

15 750,- Kč

20 500,- Kč

  Chaty č. 7 - 10

4

12 990,- Kč

15 990,- Kč

  Chata č. 11 - samota 

6

20 790,- Kč

25 200,- Kč

Pobyty kratší něž týden cena na vyžádání !

Povlečení: 150,- SEK/set
Závěrečný úklid chaty 1-10: 71,- € , chata č. 11: 120,-€ (na přání),
Vratná kauce: 55,- €/loď a 55,- €/chata 

Ceník lodí:

4,1 - 4,4 m, 9,9 PS: 7 880,- Kč/týden
Nová loď Uttern 4,35 m (14,5 ft) s motorem 20 PS, echolot, GPS mořská mapa: 12 000,-Kč/týden
Kajak: 3 150,- Kč/týden
Kolo: 640,- Kč/týden, 

Nástupní  a konečný den je sobota 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Ronneby - Svalemåla

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář