Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Karlshamn - Garnanäs

Rybářský kemp ve Švédsku vzdálený pouhých sto padesát metrů od brakických vod Baltského moře. Vyhlášená oblast pro lov štik na moři.

Inzerovat zde

K dispozici jsou:

  • 4 apartmány pro 4 osoby
  • 1 apartmán pro 5 osob 
  • 1 apartmán pro 2 osoby

Tyto skvěle vybavené apartmány najdete v poklidné vesničce, která se nachází kousek od Karlshamnu. Ubytování je vzdáleno pouhých sto padesát metrů od Baltského moře. Tato oblast v jižním Švédsku je vyhlášená úspěšným lovem štik přímo na moři. Na jaře totiž přijíždí ke břehům i zátokám neuvěřitelná hejna sleďů, které jsou pak pochopitelně ideální potravou pro veliké štiky a okouny. Mezi nejoblíbenější a zároveň nejlepší období patří duben, květen a poté září a říjen. Pravděpodobně se nevyhnete i dalším zajímavým úlovkům, mezi které patří tresky, mořský pstruh či losos. Majitel je velmi ochotný a rád vám poradí, případně poskytne mořskou mapu s vyznačenými zajímavými místy. Lovit zde můžete bez jakéhokoliv povolení.

Ubytování:

Magasinet – to je ubytování, které je určeno pro čtyři osoby. V přízemí najdeme kuchyň, sprchu s WC a ložnici, ve které se nachází dvě lůžka. V patře je umístěna televize a místnost se sedačkou, z které si užijete nádherný výhled na moře. Dále jsou zde další dvě lůžka. Mile vás jistě překvapí také to, že je tento apartmán vybaven vlastní saunou. Stallyckan – další ubytování pro čtyři osoby. Najdete zde dvoulůžkovou postel a poté dvě samostatná lůžka, dále kuchyň, TV a sprcha s WC.
Brunnslyckan – ubytování určené pro dvě osoby, vybavené malou kuchyní a sprchou s WC.
Lizzies hus – možnost se ubytovat ve čtyřech. Nechybí zde kuchyň, koupelna, dvě ložnice a obývací pokoj. Tento dům najdeme tři sta metrů od lodí.
Spjutsö – kapacita čtyři osoby. Ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC a kuchyň.
Törnholmen – ubytování až pro pět osob. Najdeme zde ložnici, kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s WC. Je zde možnost využít mrazící pult.

Orientační ceník pro ubytování za týden:

Ubytování

Počet osob

Cena

Magasinet

4

24 400,- Kč

Stallyckan

4

17 640,- Kč

Brunnslyckan

2

12 600,- Kč

Lizzies hus

4

23 400,- Kč

Spjutsö

4

19 990,- Kč

Törholmen

5

22 700,- Kč

Elektřina se platí zvlášť. Povlečení/ručník: 150,- SEK/1 set

Ceník lodí/ týden:

4,3m, 4 HP: 7 600,- Kč
4,80m, 9,8 HP: 9 600,- Kč

Nástupní a konečný den je sobota !

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Karlshamn - Garnanäs

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář