Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Fredros

V divoké krajině plné lesů, ale především krásných jezer plných ryb se nachází tento rybářský kemp ve Švédsku v oblasti Fredros.

Inzerovat zde

K dispozici chaty pro 2-4 osoby

Necelé čtyři hodinky autem na sever od města Göteborg se nachází Värmland, což je úchvatný kraj, ve kterém vás překvapí nádherné lesy a jezera, která jsou plná obrovských ryb. A tento kemp je přímo určen pro sportovní rybáře, kteří touží po nádherné rybařině a trofejních rybách. Fredros nabízí celkem patnáct jezer, z nichž některé jsou přímo specializované na lososovité ryby, a v některých najdete bíle ryby společně s velikými dravci, jako jsou štiky, candáti a podobně.

Tři veliké chaty o rozměru 65 metrů čtverečních najdete hned u největšího jezera s názvem Stor-Treem. Tyto chaty jsou vybaveny dvěma ložnicemi, z nichž jedna má manželskou postel a druhá patrovou postel, dále zde nechybí koupelna se sprchou a záchodem, obývák s krbem a televizí a skvěle vybavená kuchyň. Nechybí zde ani terasa z které je nádherný pohled na jezero s molem pro čluny.

Dále je tu chata s názvem Lakeside Cabin číslo sedm, která je koncipována pro dvě osoby. Musí se spát na patrové, ale pohodlné posteli, chata je vybavena kuchyní, sprchou, záchodem a televizí.

Další chatou je Lakeside Cabin číslo osm, která je určená pro čtyři osoby. Spí se na jedné patrové posteli a ve dvou samostatných lůžkách. Nechybí zde skvěle vybavená kuchyň, obývák s krbem, sprcha a záchod.

V ceně jsou zahrnuty čluny Linder o délce 4,40 metru, vybavené čtyřtaktními motory 4PS.

Výborná možnost dovolené pro celou rodinu, děti zde mají spoustu možnosti k hraní a skvělé jsou zde především výlety na kole.

Mezi ryby, na které se můžete zaměřit, jsou štiky, okouni a pstruzi. Rybářská licence, kterou zakoupíte je platná pro všechny jezera. U některých jezer si budete připadat, jako byste zde byli jako první rybáři vůbec. Opravdu je to tu velmi kouzelné a neustále vás doprovází ten tajemný pocit, že vám na háčku může uváznout opravdu pěkná ryba. Nejlepší šanci k ulovení trofejní štiky přes patnáct kilogramů budete mít na jaře a na podzim. Lovit můžete přívlačí, například na woblery, třpytky, twistery, gumy, ale také na živé rybky.

Ceník pro rok 2018 ubytování včetně motorového člunu, licence

1x sada dřeva pro saunu, závěrečný úklid:

 

Chata

(1.1. – 1. 6. a

(1.6. – 31.8)

3x dům Log Cabin pro 4 osoby

23 900,- Kč

30 630,- Kč

1x dům Lakeside Cabin pro 4 osoby

 23 900,- Kč

 30 630,- Kč

Kombinace Lakeside 4 os.+ 2os.

30 500,- Kč

36 640,- Kč

Ceník pro rok 2018 ubytování, 1x sada dřeva pro saunu, závěrečný úklid:

 

Chata

(1.1. – 1. 6. a

(1.6. – 31.8)

1x chata pro 2 osoby/č.4

 14 340,- Kč

17 890,- Kč

Kombinace chaty č.4 + č.5 (4 os.)

 29 990,- Kč

36 650,- Kč

Povlečení/2x ručník: 150,-SEK/set
Extra motorová loď: 10 700,-Kč/týden
Loď  bez motoru: 6 300,- Kč/týden
Kánoe: 250,- SEK/den

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Fredros

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář