Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Floro-Bremanger

Rybářský kemp v jižním Norsku v oblasti Floro-Bremanger - informace, úlovky, fotky, videa.

Inzerovat zde

K dispozici je ubytování pro 6 až 8 osob

Vybavený dvojdomek, kterému nechybí ani bezbariérový přístup, najdete na břehu fjordu s názvem Midtgulen, což je zhruba sto kilometrů na sever od známého Bergenu, pro představu. V roce 2010 zde byl přistaven ještě třetí domek.

Zdejší nádherná příroda a obstojná rybářská lokalita poskytuje ideální podmínky nejen pro rybáře, ale pro celou rodinu. Společně se totiž můžete jít například podívat na ledovec Svartisen a mnoho dalších zajímavostí. Pokud vyrazíte na ryby, můžete zde ulovit všechny druhy tresek, v letním období spoustu makrel, které sem najíždí.

Každý apartmán má rozlohu 127 metrů čtverečních a je určený pro 6 až 8 osob. Nechybí zde vybavená kuchyň, obývák s televizí, čtyři dvoulůžkové ložnice, sprcha, záchod i masážní vana.

Necelých dvacet metrů od dvojdomku najdete další ubytovací kapacity a to konkrétně pro osm lidí. Nachází se zde nádherný a vybavený dům s celkovou rozlohou 180 metrů čtverečních, který má vybavenou kuchyň, obývák, čtyři dvoulůžkové ložnice, dvě sprchy, dva záchody, masážní vanu a terasu.

Tento kemp je velmi dobře chráněn před povětrnostními vlivy, proto zde můžete vyrazit na moře téměř v jakémkoliv počasí.

Pronajmout si můžete tyto lodě

 • Loď Oien s délkou 5,3 metrů, echolotem s GPS a motorem 40HP za 15 000Kč na týden.
 • Loď Oien s délkou 6 metrů, echolotem s GPS a motorem 50HP za 17 000Kč na týden.
 • Lodě o délce sedmi metrů s echolotem s GPS a motorem o výkonu 300HP za 25 000Kč na týden. 

Zaparkovat své vozidlo můžete přímo u domku, restauraci a obchod najdete patnáct kilometrů od ubytování. Ložní prádlo a úklid na závěr je již zahrnut v ceně.

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Floro-Bremanger

 • Drahomíra Titěrová před 3 lety

  Dobrý den, cestujeme začátkem září v blízkosti vašeho kempu karavanem. Bylo by možné si vypůjčit LOD´?

 • bohumir nual před 3 měsíci

  dobry den. radi bychom se pronajali nejakou to rybarskou chatku ci apartment s lodkou pro tri lidi. Jednalo by se o datum 2 cervna na tyden. Hledal jsem na vas telefonni kontakt ale bohuzel jsem ho nenasel. Muj mobil je 602210666. Vetsinou jsme ubytovani resili pres Novasol nebo Dintur, DEKUJI

 • bohumir nual před 3 měsíci

  dobry den. radi bychom se pronajali nejakou to rybarskou chatku ci apartment s lodkou pro tri lidi. Jednalo by se o datum 2 cervna na tyden. Hledal jsem na vas telefonni kontakt ale bohuzel jsem ho nenasel. Muj mobil je 602210666. Vetsinou jsme ubytovani resili pres Novasol nebo Dintur, DEKUJI za nabidky, Nusl

Vložit nový komentář