Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp v oblasti Aure/Vinsternes

Rybářská kemp ve středním Norsku v oblasti Aure/Vinsternes - informace, úlovky, fotky, videa.

Inzerovat zde

K dispozici jsou chaty pro 4 až 8 osob

Tento pěkný kemp najdete na západ od města Aure a na severovýchod od známějšího města Kristiansund. Pokud stále nemáte představu, tak vám polohu kempu upřesní to, že leží přímo naproti rybářsky vyhlášenému ostrovu Smola.

Chaty jsou umístěny v lese přímo u vody. Zdejší místo je opravdu kouzelné a najdou si své i nerybářející. Pokud se ovšem na moře vydáte, tak rozhodně nebudete zklamáni, ulovit zde můžete všechny druhy tresek, s trochou štěstí také halibuta a v letních měsících veliké množství makrel. Výborně si zachytáte například ihned v první zátoce, která se nachází přímo před chatami. Ve zdejším okolí je spousta ostrůvků a hodně členité dno. Jakmile přijedete s úlovky z moře, tak můžete zpracovat ryby v pěkné filetárně ihned u vody. Mrazáky jsou také ihned na místě.

Je možnost si zde zakoupit rychlé občerstvení a potraviny. WIFI je samozřejmostí. Pokud budete chtít, můžete se s majitelem domluvit na rybářském průvodci. Majitel zároveň vyžaduje, aby alespoň jeden z posádky měl zkušenosti s řízením lodě a komunikoval anglicky.

Chaty číslo 3 a 4 jsou určeny pro čtyři osoby a jsou vybaveny kuchyňským koutem, obývákem s televizí, dvěma ložnicemi, z nichž jedna ložnice má dvě samostatná lůžka a druhá ložnice patrovou postel, dále zde najdete pochopitelně také sprchu a záchod, krbová kamna a mrazák.

Chata číslo 5 je určena pro šest osob a obsahuje kuchyň, obývák s televizí, tři ložnice, které mají dvě samostatná lůžka, nechybí ani sprcha a záchod. Tato chata je velmi dobře vybavena, zároveň poskytuje velmi pěkný výhled na moře.

Chata číslo 6 je určena pro čtyři osoby a je složena z kuchyně, obýváku s televizí, dvou ložnic, z nichž jedna ložnice má dvě lůžka a druhá ložnice patrovou postel. Nechybí zde ani sprcha a záchod.

Chata číslo 7 je určena pro 6 až 8 osob a obsahuje kuchyň, obývák s televizí, tři ložnice s dvěma samostatnými lůžky. V podkroví najdete dvě přistýlky, sprchu a záchod.

Ceník pro rok 2017/2018/ chat /týden:

Chata

Počet osob/ložnice

Cena

č. 3,4,6

4/2

26 130,- Kč

č. 5

6/3

32 900,- Kč

Č. 7

8/3

40 260,- Kč

Povlečení: 16,- €/set
Závěrečný úklid: 1 000,- NOK/ platí se standardně na místě

Ceník lodí/ týden:

Loď

Výbava

Cena

2x 17ft, 40PS

Echolot, GPS

19 990,- Kč

6x 19ft, 50PS

Echolot, GPS

23 990,- Kč

Kauce - v případě poškození lodě nebo vrtule, majitel požaduje částku 10 000,- NOK (lze platit i kartou).  

Není určen nástupní ani konečný den !

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp v oblasti Aure/Vinsternes

  • Miroslav Rataj před rokem

    Dotaz prosím.Lze do campu přijet malým caravanem a ubytovat se za poplatek?Lze si také půjčit lodˇ? Díky Rataj

Vložit nový komentář