Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářský kemp Bromöla na ostrově Ivö

Rybářský kemp ve Švédsku v blízkosti revíru plného dravých ryb, jako například štik, okounů a candátů.

Inzerovat zde

K dispozici jsou chaty pro 2, 4, 6 osob

Tento skvělý rybářský kemp je umístěn přímo na ostrově Ivö. Pokud jste zvyklí jezdit daleké vzdálenosti až do Norska, tak teď vás rozhodně taková cesta nečeká. Rybářský kemp se totiž nachází pouhých 100km na severovýchod od Trelleborgu. Trajekt, který jezdí na tento ostrov je bezplatný a jezdí velmi pravidelně (každých 20 minut).

Jezero Ivösjön

Má velmi čistou vodu a je členité. Jednou z největších devíz tohoto revíru je podvodní zlom, který najdeme jen pár metrů od břehu, a táhne se po celém ostrově. A jak už každý víme, tak u těchto zlomů se zdržují dravci, proto sem až z dvaceti metrové hloubky vyjíždí opravdu nádherné ryby. Najdeme zde ovšem i skvělé zátoky, které jsou přístupné lodí. Tato místa jsou velmi oblíbená a mnohdy skrývají opravdu veliké krokodýli. Majitelem je samozřejmě jak tomu většinou bývá rybář a tak vám bude schopný velmi dobře poradit a ukázat vám úspěšná místa.

Kdy na štiky, okouny a lososy?

Nejlepším obdobím jsou měsíce květen, červen a září. V samotném jezeře najdeme přes dvacet druhů ryb mezi nimiž najdeme také kapry, candáty, pstruhy, úhoře a samozřejmě potravu velikých dravců, tedy bílou rybu.

Chatky

Chatky, které jsou koncipovány pro dvě až pět osob a najdeme je přibližně stopadesát metrů od břehu. Jsou tu společné záchody a sprchy. Dále je k dispozici také mobil home, který pojme čtyři osoby a je vybavený dvěma ložnicemi, toaletou i kuchyní. Pronajmout si můžete také dům s názvem white house, který najdete přímo naproti recepci a pouhých padesát metrů od jezera. Tento dům má ložnici se dvěma lůžky, obývací pokoj a kuchyň. V prvním patře najdeme další dvě ložnice, každá s jedním lůžkem a topení.

Mimo jiné je areál vybavený saunou, srubem, který je určený ke grilování, zpracovnou ryb a mrazáky. Pronajmout si můžete lodě koncipované pro tři osoby s motorem 4PS.

Ceník – ubytování včetně úklidu/ týden:

Chaty

   

Chata pro 2 osoby (12m2), bez sprchy/WC

11 930,- Kč

12 990,- Kč

Chata pro 4 osoby, bez sprchy/WC

13 350,- Kč

15 800,- Kč

White House pro 6 osob

24 670,- Kč

27 600,- Kč

Mobil home pro 4 osob

21 990,- Kč

27 300,- Kč


Další poplatky: Povlečení: 90,- SEK/set
Kanoe: 300,- SEK/den
Motorová loď 4 PS ( vč. 5 litrů benzínu ): cena na vyžádaní
Kolo: 80,- SEK/den
Internet: 50,-SEK/pobyt 

Ceny povolenek (orientační): 20,-SEK/osoba/den 100,-SEK/osoba/10 dní

Není určen nástupní ani konečný den !

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářský kemp Bromöla na ostrově Ivö

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář