Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářské potřeby U Petra

Naše prodejna (Palackého 201, Slaný) je umístěna v blízkosti slánské polikliniky v ulici Palackého v blízkosti centra a náměstí. Dostanete se k nám pěšky - z Masarykova náměstí projdete Velvarskou bránou a pak doprava, nebo autem GPS souřadnice : Loc: 50°13'55.379"N, 14°5'7.605"E, nebo autobusem zastávka U polikliniky.

Inzerovat zde
Palackého 201, Slaný
okr. Kladno, 
tel.: 724 325 130
email: obchod@rybarskepotreby-upetra.cz
web: Rybarskepotreby-upetra.cz
Prodejní plocha: 100 m2
Počet míst k parkování: 5

Popis cesty, spojeni s MHD

Naše prodejna je umístěna v blízkosti slánské polikliniky v ulici Palackého v blízkosti centra a náměstí. Dostanete se k nám pěšky - z Masarykova náměstí projdete Velvarskou bránou a pak doprava, nebo autem GPS souřadnice : Loc: 50°13'55.379"N, 14°5'7.605"E, nebo autobusem zastávka U polikliniky.Popis, sortiment 

Popis prodejny

Kamenná prodejna Rybářské potřeby u Petra funguje ve Slaném v Palackého ulici od roku 2005. V roce 2010 jsme zvětšili provozovnu a prodejní prostor pro vás je nově dvoupatrový. Snažíme se o co nejširší nabídku pro všechny rybáře, najdete u nás kromě obvyklého sortimentu i kompletní výbavu pro mořský rybolov. Rádi vám se vším poradíme, máme dlouholeté zkušenosti z rybářských výprav do Norska a do Španělska (Ebro) a samozřejmě i z lovů v českých a slovenských vodách. Nově si můžete vybrat a nakoupit i v e-shopu, který má pro vás otevřeno 24 hodin denně.

Popis sortimentu

Zastoupení širokého výběru osvědčených značek: SHIMANO,SPRO,MIVARDI,OKUMA,MIKBAITS,JET FISH, DYNAMITE BAITS, SPORT CARP, AWA-SHIMA, TANDEM BAITS, FLAJZAR, JRC, ZICO, CHUB, CARP ZOOM Široký sortiment od většiny významných výrobců rybářských potřeb a pro všechny druhy rybaření -pro lov na přívlač, plavanou, feeder, lov kaprů či sumců, ale i mořských ryb. Celoročně nabízíme prodej živé návnady: rousnice, červy, žížaly a nástražní rybky, dále krmítkové směsi, extrudy, boilies, partikl, pelety, foukačky a mnohé další. V prodeji také kompletní doplňky jako bivaky,které jsou ideální pro dlouhé rybářské výpravy i v chladném a deštivém období. Máme pro Vás i speciální oblečení k rybolovu, spacáky, lehátka, židličky, stojany a různé druhy polstrovaných obalů na pruty. Naše široká nabídka kvalitních rybářských potřeb za dobré ceny Vám umožní spokojený nákup a opravdový zážitek při rybaření. Věříme, že právě Vy u nás najdete vše, co k rybaření potřebujete a navíc ještě kvalifikovanou radu a perfektní znalost sortimentu, každý týden akční ceny a slevy pro stálé zákazníky.

Systém slev

Nabízíme slevy pro stálé zákazníky, kteří dostanou věrnostní kartičku na stálou 5% slevu na veškerý sortiment.Akční nabídka: Akce se mění každý týden, aktuální info o zboží v akci najdete vždy na eshopu hned v úvodu. 

Provozní doba

Pondělí 9:00-17:00
Úterý 9:00-17:00
Středa 9:00-17:00
Čtvrtek 9:00-17:00
Pátek 9:00-17:00
Sobota 8:30-12:00
Neděle zavřenoPřipojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářské potřeby U Petra

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář