Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářská trička a dresy jsou nedílnou součástí rybáře

31. 01. 2023
Trička jsou velmi častou, dá se říci přímo každodenní součástí oblečení každého sportovního rybáře. V tomto článku si řekneme co by první vrstva měla umět a proč je pro rybáře tolik důležitá.

Trička jsou velmi častou, dá se říci přímo každodenní součástí oblečení každého sportovního rybáře. V létě je nosíme jako jedinou vrstvu, která chrání před spálením slunečními paprsky (což se dnes označuje jako ochrana před UV zářením), částečně před dotěrným hmyzem, za chladnějších dnů jako první vrstvu pod další oblečení. Velmi důležité je to, že vhodné tričko nebo dres spolehlivě zvládnou i odvedení potu a tudíž nám pobyt u vody nebo kdekoli jinde výrazně zpříjemní. Jaký je vlastně rozdíl mezi tričkem a dresem? Pokud je tričko opatřeno dlouhými rukávy, označuje se totiž nejčastěji jako dres, jinak bývá jejich provedení a materiál stejného typu. Dresy tudíž oblékáme tehdy, když chceme i paže ochránit před slunečními paprsky, bodavým a krvesajným hmyzem nebo pokud jako další vrstvu oblékneme například mikinu nebo rybářskou bundu.

Bez problémů s potem

Když se člověk potí, bývá to zapříčiněno nejčastěji nadměrně vysokou teplotou a slunečním svitem nebo zvýšenou fyzickou námahou. A pot není nic příjemného, zdravého ani esteticky žádoucího, to přece dobře víme. Plně funkční tričko nebo dres si ovšem s potem dokáže poradit. Jedná se o základní vrstvu, kterou oblékáme přímo na tělo, pokud si tedy materiál trička umí s potem poradit, oceníme to vždy. Pot je materiálem trička odveden a tudíž se nelepí na tělo, neobjevují se na něm skvrny a nevydává ani nepříjemný odér. Ovšem tohle nezvládne kdovíjaké reklamní triko nebo dres z tržnice, s tím je nutno počítat. Právě proto jsme vyvinuli ve FISHMACHINE pro sportovní rybáře speciální trička a dresy, navíc s parádním rybářským designem a dostupné hned v různých barevných paletách. Můžete si vybrat mezi olivovým a šedým provedením, výhledově možná bude naše nabídka rozšířena o další varianty.

Další nepřehlédnutelné klady

Díky použitému materiálu je kontakt pokožky s materiálem trička příjemný, pohodlný střih nijak neomezuje v pohybu a rybáři jistě ocení i to, že materiál je velice odolný proti ušpinění. Navíc je nemačkavý, takže tričko nebo dres můžete bez výčitek svědomí jednoduše stočit či zmačknout a uložit do zavazadla nebo třeba do kapsy. O jaký materiál se jedná? Žádné tajemství to není - trika a dresy jsou vyrobeny ze syntetického vlákna z lineárních makromolekul. To zní až moc odborně, co říkáte? Ale v zásadě se jedná o materiál, který se svými vlastnostmi velmi přibližuje angorské vlně. Už jste v obraze?

Celoplošný potisk s motivem rybek je poznávací značkou FISHMACHINE a s našimi výrobky se už dnes můžete setkat nejen v tuzemsku, ale i po světě. Ve srovnání se stejně kvalitními výrobky zahraničních firem nabízíme ale naše trička i dresy za skutečně příznivou a výrazně nižší cenu. Informační tabulky pro snadný výběr vhodné velikosti a návod na praní i sušení jsou na našich stránkách uvedeny jako samozřejmost.

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářská trička a dresy jsou nedílnou součástí rybáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář