Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybářská speciálka

Rybářská prodejna se nachází na adrese Koliště 59, Brno 602 00.

Inzerovat zde
Koliště 59, Brno 602 00
okr. Brno-město, 
tel.: 777 229 287, 545 210 711, 545 211 657
email: info@rybarska-specialka.cz
web: Rybarska-specialka.cz
prodejní plocha: 400 m2
počet míst k parkování: 20

Popis cesty, spojeni s MHD

Prodejna Rybářská speciálka se nachází téměř v centru města Brna asi 500m od obchodní galerie Vaňkovka směrem do centra. Prodejna je rozdělena do dvou pater. V přízemí je část zaměřená na přívlač, sumcařinu, moře, muškařinu a oblečení, vchod z průjezdu. Druhá část je v prvním patře se zaměřením na kaprařinu, plavanou, feeder, krmení, lehátka, židličky, tašky atd., vchod výtahem ze dvora.

Popis prodejny

Prodejna na ploše 400 m² + skladovací prostory 100 m² nabízí kompletní sortiment zboží pro všechny sportovní rybáře již druhé desetiletí. Kromě stálých zákazníků každoročně obchod navštíví i řada nových zájemců o výhodný nákup. Sportovní rybáři z celé republiky i sousedního Slovenska se pak opakovaně vracejí. Hlavním důvodem je fakt, že ve speciálce najdou neskutečně široký sortiment. Za zmínku jistě stojí největší výběr zboží pro muškaření, přívlač a mořský rybolov, a to nejen na Moravě, ale i stále se rozšiřující nabídka pro lov kaprů, plavanou a feeder. Na své si přijdou nejen začátečníci a běžní rybáři, ale i opravdoví specialisté a závodníci. Veškeré nabízené potřeby mají osvědčenou kvalitu s odpovídající cenou. Fundovaní prodavači vždy ochotně a odborně poradí – rádi se podělí i o své vlastní znalosti a zkušenosti. V návaznosti na kamennou prodejnu funguje i internetový obchod s mnohaletou tradicí. V nabídce zboží figuruje několik tisíc položek nejrůznějších potřeb a pomůcek pro rybáře. Všechno zboží, které je v nabídce internetového obchodu, si samozřejmě můžete „osahat“ a zakoupit i přímo v kamenné prodejně v Brně. Nelze opomenout rybářské noviny „Speciál Rybářské speciálky“, které jednou měsíčně Rybářská speciálka vydává a jsou pro zákazníky zcela zdarma. V novinách najdete zajímavé články, reportáže, rady, tipy a dozvíte se o novinkách nebo akcích, které Rybářská speciálka připravuje.Popis sortimentu: Rybářská prodejna „Rybářská speciálka“ byla založena v roce 2003 a díky rozsahu svého sortimentu a službám pro rybáře patří mezi nejlepší prodejny v ČR. V naší prodejně nalezne každý rybář vše, co potřebuje do své výbavy. 
Jsme oficiální dovozci originální anglické značky prutů Harrison Rods, vláčecích nástrahy Nils Master, a nabízíme největší výběr sortimentu pro muškaření a přívlač nejen na Moravě. Jsme partnerskou prodejnou SHIMANO. Dále nabízíme odborné poradenství, navíjení vlasců a pletených Šňůr, živé nástrahy, dárkové poukazy, možnost plateb platebními kartami, tisíce položek zboží skladem, okamžité vyskladnění zboží, e-shop zasílá zboží po celé ČR i na Slovensko, při objednávce nad 2 000 Kč je poštovné v ČR zdarma, prodej na splátky Cetelem, prodej povolenek na Dyji 6, virtuální prohlídka prodejny na www.google.cz, rybářské noviny zdarma.

Sortiment prodejny

Shimano, Daiwa, Cormoran, Rapala, Nils Master, Salmo, Mepps, Hanák Competition, Airflo, Rio, G.Loomis, Sufix, Tiemco, Hends, Knápek, Klíma, Vision, Sims, Stonfo, Aquaz, Harrison Rods, Tica, Colmic, DAM, SPRO, JRC, Mivardi, Kryston, WFT, Penn, Sportex, Chub, Greys, Awa-Shima, DOC, Egerfish, Mikbaits, Jet Fish, Dynamite Baits, Carp'R'Us, Karel Nikl, Zebco, Black Cat, LK Baits, Chytil, Ice Fish, Okuma, Prologic, Trakker, Cygnet, Zico, Flajzar, Korda, Ryobi, Shakespeare, Giants Fishing, Sensas, Starbaits, Fox, Pinewood, Imperial Baits, Soul, Sänger, Lorpio, Fox, Atomic, Solar, Mainline, Ashima, Midi, 30 Plus, Guru, Trabucco, Dynamite Baits, Nash, Owner, Sona, Ace a další.a mnoho jiných. Dále nabízíme kompletní sortiment krmení pro kapraře značek, Sticky Baits, Solar, Mainline, Dynamite Baits, Bait-Tech, Nikl, Mikbaits, Jet-Fish, LK Baits, Imperial Baits, Mivardi, CC More, Chytil a další značky 
Pro plavačkáře máme v nabídce kompletní řadu krmení Mivardy, Lorpio, Dynamite Baits, Sensas, Konopásek a jiné., a především kompletní sortiment splávků a doplňků Cralusso. Dále máme v nabídce stálé čerstvé živé nástrahy, rousnice, dendrobény, hnojní červy, pijavice a bílé červy, které také nabízíme volně v prodeji v minimálním odběru 0,5litru. Pro muškaře nabízíme velmi široký sortiment vázacích materiálů a doplňků značek Hanák Competition, Tvrdek, Hends, Klíma, Knápek, Sybai a jiné. Dále pruty, navijáky, muškařské šňůry, vlasce a fluorocarbony značek G.Loomis, Hanák Cmpetition, Hends, Airflo, Monic, 3M, Esox, Greys, House of Hardy, RIO, háčky Hanák Competition, Tiemco, Kamasan, Hayabusa, Stonfo, Tvrdek a jiné. Pro vyznavač přívlače máme široký sortiment woblerů Nils Master, Rapala, Salmo, třpytky Mepps, Hammer a jiné. Dále nabízíme obrovskou škálu twistrů, ryperů a smáčků. Pro zákazníky nabízíme dárkové poukázky nebo dárkové předměty od legendární americké firmy Rivers Edge. 
Z ostatních doplňků to jsou echoloty Humminbird, Lowrence, Eagel, elektromotory, baterie, čluny, zavážecí loďky a ostatní outdoorové vybavení a oblečení. 

Naše produkty najdete také v našem novém internetovém obchodě ve kterém máme stejné ceny, akce, slevy, nebo soutěže jako v našem kamenném obchodě.V roce 2011 Rybářská speciálka vytvořila pro své věrné zákazníky RS Klub Rybářské speciálky. Jaké výhody přináší členství? Jen samé bonusy! Co musíte udělat, abyste se stali členy RS klubu? Nejjednodušším způsobem je registrace! Zaregistrovat se lze osobně při návštěvě kamenné prodejny anebo na internetové adrese: www.rybarska-specialka.cz Registrace je zcela zdarma, neplatíte žádné členské poplatky. Po zaregistrování ihned získáváte 7% slevu na veškeré nákupy nejen přímo v prodejně, ale i přes internetový obchod! Současně se můžete účastnit bonusového programu a soutěží po celý rok. A co bonus program zahrnuje? Je to jednoduché! Každý zákazník, který v naší kamenné prodejně a e-shopu nasbírá od začátku kalendářního roku 3 000 RS bodů (1 Kč = 1 RS bod), bude zařazen do slosování o hodnotné ceny v celkové výši až 100 000 Kč! RS klub se také zaměřuje na pořádání prezentačních akcí českých rybářských firem, besed s rybářskými osobnostmi a především na podporu rybářské mládeže, například spoluprací na letních dětských rybářských táborech. Staňte se našimi fanoušky na facebooku a buďte první, kdo se dozví o atraktivních akcích, soutěžích a slevách. Prodej povolenek na DYJE 6.  

Provozní doba

Pondělí 9:00-18:00
Úterý 9:00-18:00
Středa 9:00-18:00
Čtvrtek 9:00-18:00
Pátek 9:00-18:00
Sobota 8:00-12:00
Neděle zavřeno

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybářská speciálka

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář