Inzerovat zde
Inzerovat zde

Rybář není z cukru

Stejně tak jako každá rybolovná technika má něco do sebe, tak i jakékoliv počasí, které vás u vody potká, s sebou nese nové zážitky.

Inzerovat zde

Stejně tak jako každá rybolovná technika má něco do sebe, tak i jakékoliv počasí, které vás u vody potká, s sebou nese nové zážitky. Někdy i během pár hodinek se dokáže otočit příjemné chytání v klidném počasí při svitu sluníčka na rozbouřenou valící se masu vody se silným větrem.

Téměř každý pak přemýšlí o odchodu, ale zároveň se v něm pere myšlenka, teď by to mohlo být sakra dobrý. Je to stejné jako s deštěm, člověk ho zkrátka přečká a u vody vydrží, jelikož se obecně ví, že po dešti jsou ryby z pravidla mnohem aktivnější.

Vítr jako takový může být pozitivním, ale i negativním vlivem při rybolovu. Například v chladnějším období vám z pravidla pomůže teplejší vítr a v teplejším období chladnější vítr, ale samozřejmě tento tahák nebývá pravidlem a nemusí vždy fungovat.

Jak jste na tom vy? Když se změní počasí, přečkáte u vody, jelikož nejste z cukru nebo to zabalíte a rychle mažete domů do teplíčka?

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Rybář není z cukru

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář