Inzerovat zde
Inzerovat zde
Inzerovat zde

RS opět zasahovala, pět zadržených

03. 05. 2020
Dnes bylo telefonicky oznámeno na Policii ČR a MO Kladno, že na revíru 411 103 Dolanský potok 2 loví ryby podezřelá osoba. Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka a rybářská stráž s celokrajskou působností.

Inzerovat zde

Dnes bylo telefonicky oznámeno na Policii ČR a MO Kladno, že na revíru 411 103 Dolanský potok 2 loví ryby podezřelá osoba. Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka a rybářská stráž s celokrajskou působností.

Byla zadržena jedna osoba neoprávněně lovící ryby a zadržen jeden prut. Následovalo sepsání hlášení o přestupku a vše bude předáno na příšlušný orgán magistrátu města Kladna.

Lukáš Kudlata, RS s celokrajskou působností 

V Mladé Boleslavi zdejší rybářská stráž v neděli (26. 4.) zkontrolovala na Jizeře celkem 37 rybářů. U Debře byli zadrženi dva neoprávněně lovící muži (Čech a Polák), další neoprávněně lovící muž bulharské národnosti byl pak zadržený na Podlázkách.

V pondělí (27. 4.) provedla RS kontrolu na Jizeře na jezu ve Vinci, kde byl přistižen další neoprávněně lovící, který navíc vláčel.

Všechny případy budou předány k příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Radek Zahrádka – RS s celokrajskou působností MO Mladá Boleslav

SÚS: děkujeme všem členům RS i našim ostatním členům, že jim není lhostejné, co se na našich vodách děje, jsou aktivní a společnými silami chrání naše revíry a vodní plochy.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře RS opět zasahovala, pět zadržených

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář