Inzerovat zde
Inzerovat zde

Říčanský potok 1

Číslo revíru: 411 072

Přítok Rokytky - Vltavy. Od vtoku do Podleského rybníka v Praze 10 - Uhříněvsi až k hrázi rybníka Pod hradem v Říčanech.

K revíru patří:

úsek potoka RokytkaZ: 50°0'28.889"N, 14°39'45.08"E, K:50°2'33.353"N, 14°37'48.52"E od vtoku do rybníka U Markéty až k hrázi požární nádrže v Praze 10 - Královicích
úsek potoka Rokytka od vtoku do požární nádrže v Praze 10 - Královicích až k hrázi vodní nádrže Bahnivka v Říčanech.
Vodice v k. ú. Praha 10 - Uhříněves 1,7 ha
 
Nadýmač I   Praha 10 - Uhříněves 0,7 ha
 

Lov na rybníku Nadýmač I je povolen pouze z hrází a pravého břehu. Možnost lovu ryb pro ZTP (vozíčkáře) v úseku nádrže Nadýmač, kde je souběžně s břehem asfaltová vozovka. Na celém revíru je stanovena míra kapra na 40 cm, lína na 30 cm, amura na 60 cm, štiky 60 cm a sumce 90 cm. Kapr nad 70 cm (včetně), lín nad 45 cm (včetně) a cejn nad 45 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven. Denní úlovek lína je omezen na maximálně 4 ks.

Sdílet tento revír

Inzerovat zde

Zprávy od vody z revíru Říčanský potok 1

  • Radek rybka před 4 lety

    Uhř.rybáři si chránějí a upravují rybníčky ve městské části uhřiněves ale o délku samotného potoka vůbec nejeví zájem.přesto je to překrásná lokalita a nevím proč se potok nezarybní?prošel jsem ho celí už třikrát na 6místech nad kolovraty a v tůních jsou dvaceticentymetrový tloušti,které tam nikdo nenasadil.także řeči že je voda špinavá nebo snad jedovatá je totální blbost a neschopnost hospodáře!!!

  • Zdeněk Řeřucha – sushi market před 3 lety

    Ahoj Radku, zkus zajít na místní organizaci, které se to týká a přednést jim svůj názor.

Vložit nový komentář
Vložit soukromý revír

Přidejte váš revír k nám a umožněte ostatním nový rybářský zážitek.

Kontaktujte nás