Inzerovat zde
Inzerovat zde

Report ze soustředění mládeže RT 2020

30. 07. 2020
Ve středu 22. července se státní trenér juniorů rybolovné techniky i s jeho asistenty rozloučili s mladými nadějemi z řad žáků a juniorů a v odpoledních hodinách přivítali skupinu kadetů a kadetek, kteří pokračovali v druhé polovině desetidenního soustředění talentované mládeže (RT) ve sportovním areálu města Štoky

Ve středu 22. července se státní trenér juniorů rybolovné techniky i s jeho asistenty rozloučili s mladými nadějemi z řad žáků a juniorů a v odpoledních hodinách přivítali skupinu kadetů a kadetek, kteří pokračovali v druhé polovině desetidenního soustředění talentované mládeže (RT) ve sportovním areálu města Štoky. Tréninkový plán kadetů byl oproti juniorům lehce pozměněn. 

Soustředění bylo zaměřeno především na dálkové disciplíny s rozšířením o obouručové disciplíny, jako je muška dálka, při které se hází muškařskou šňůrou o váze do 120g za použití pětimetrového prutu, nebo zátěž dálka, odhazující zátěž o váze 18g, a to jak za použití klasického smekacího navijáku, tak multiplikátoru.

Oproti mládeži měli kadeti velmi povedené počasí, takže již po pár dnech většina účastníků přivítala ochlazení v přilehlém přírodním koupališti. Přes náročný trénink zbyly nadšeným jedincům síly i na večerní souboje ve stolním tenise. Akce dle hodnocení samotnými účastníky byla velmi povedená a dobře zorganizována. Nezbývá než poděkovat Českému rybářskému svazu za jeho péči o své závodníky a podporu v rozvíjení jejich dovedností v ovládání rybářského náčiní.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Report ze soustředění mládeže RT 2020

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář