Inzerovat zde
Inzerovat zde

Radim Kozlovský se stává mistrem světa v plavané handicapovaných rybářů

20. 06. 2019
Mistrovství světa handicapovaných rybářů je za námi. A skončilo obrovským úspěchem - Radim Kozlovský si odváží zlato. Celkově se český tým umístil na čtvrté pozici.

Mistrovství světa handicapovaných rybářů je za námi. A skončilo obrovským úspěchem - Radim Kozlovský si odváží zlato.Celkově se český tým umístil na čtvrté pozici.

Letošní rok je pro české závodníky zatím velmi úspěšný. Druhý letošní výjezd na mistrovství světa a opět medaile! Po stříbrném Danielu Kopovi (MS v LRU přívlač) získává česká reprezentace kov nejcennější - Radim Kozlovský rozšiřuje sbírku o zlato z mistrovství světa handicapovaných rybářů z italské řeky Arno. V celkovém pořadí týmů se česká výprava umístila na čtvrté pozici, nad ně vystoupal tým Francie (bronz), Anglie (stříbro) a domácí Itálie (zlato).

O úspěch se velkou měrou zasloužil i celý realizační tým, bez něhož by se závodníci neobešli; jmenovitě Vladimír Vyslyšel st., Jakub Valchař, Václav Louda, Markéta Nováčková, Miroslav Horálek, Jan Porhanzl, Tomáš Kučera a Petr Krym. Velké poděkování a uznání si zaslouží státní trenér Vladimír Vyslyšel mladší, který perfektně zvolenou strategií dokázal český tým posunout k tomuto úspěchu.

Nutno dodat, že v této disciplíně jsme měli medaili naposledy v roce 2016, kdy se MS konalo u nás v Pardubicích. Na něm tehdy Radim Kozlovský obsadil 10. místo z celkového počtu 48 závodníků a ČR skončila na 2. místě.

Další členové českého týmu se umístili na následujících pozicích:

  • Jan Seidl - 10. místo
  • Ján Omamik - 25. místo
  • Jiří Havel - 41. místo
  • Emanuel Vyhlídal - 45. místo

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech!

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Radim Kozlovský se stává mistrem světa v plavané handicapovaných rybářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář