Inzerovat zde
Inzerovat zde

Queenfish aneb exotická královna

Petrův zdar přátelé, dnes vytahujeme z šuplíku naší redakce záznam ze zdolávání ryby s názvem Queenfish. A jelikož je ještě zima, tak se alespoň obrazově přesuneme do Ománu, kde jsme před více než rokem vyrazili vstříc novým rybářským zážitkům.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, dnes vytahujeme z šuplíku naší redakce záznam ze zdolávání ryby s názvem Queenfish. A jelikož je ještě zima, tak se alespoň obrazově přesuneme do Ománu, kde jsme před více než rokem vyrazili vstříc novým rybářským zážitkům. Nejčastěji jsme tu lovili na stickbaity nebo poppery, což jsou přívlačové nástrahy určené pro lov ryb přímo z hladiny nebo kousek pod ní. Lov na zmíněné topwater lures dělá z rybaření nepopsatelnou a nesmírně adrenalinovou záležitost. To když vidíte jak vám po nástraze na hladině útočí zdejší rybí predátoři vás rozhodně nenechá klidnými. Každý kdo někdy zažil útok dravce na hladinovou nástrahu, dozajista ví o čem mluvím. 

Mezi často lovené ryby patřila již zmíněná Queenfish, kterou si máte možnost prohlédnout právě v tomto krátkém videu. Na svojí velikost se jedná o opravdu velmi silnou a bojovnou rybu, která svými výpady i výskoky nad hladinu dokáže rozpumpovat každému rybáři krev v žilách. Mimo to je tato ryba alespoň dle mého názoru taktéž velmi pěkná. Jen se podívejte na její úžasně vybarvené tělo a černá kolečka nad postranní čárou. 

Z této exotické země jsme si odvezli hromadu nádherných zážitků. Jedná se o nevšední rybářský zážitek, na který člověk vzpomíná po celý zbytek života. Nyní je tomu ovšem zhruba rok, co nás potkalo něco s čím nikdo z nás nepočítal. A tak je dobré si čas od času zavzpomínat na zážitky, které nám zvednou náladu a rozsvítí světlo, které snad již brzy na konci pomyslného tunelu skutečně naplno vysvitne. Ať vám to jezdí přátelé, ahoj! 

 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Queenfish aneb exotická královna

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář