Inzerovat zde
Inzerovat zde

Příroda se probouzí k životu

Petrův zdar přátelé, příroda se nám pomalu ale jistě probouzí k životu a tak už je dozajista ten správný čas na to vyrazit k vodě.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, příroda se nám pomalu ale jistě probouzí k životu a tak už je dozajista ten správný čas na to vyrazit k vodě. Vždy začátkem sezóny se těším na to až provětrám lehčí feederové či plavačkové proutky, jelikož postupem času, kdy je čím dál víc tepleji často člověk sklouzne k tomu, že začne více selektovat a pokoušet se chytit nějakou tu větší rybu.

Přitom kolikrát se povede i na obyčejné tři červíky chytit například pěkný jesen z výše přiloženého obrázku, který mi vždy udělá pořádnou radost. Zejména začátkem sezóny lze přesvědčit k záběru téměř cokoliv a skladba rybích druhů může být velmi rozmanitá. Ono se není čemu divit, voda se otepluje, ryby jsou po dlouhé zimě hladové a začínají se shánět po potravě.

Všem přejeme příjemné rybářské zážitky a o víkendu hurá k vodě. Kde jinde dokážete příjemně odpočinout a zrelaxovat po náročném týdnu v práci?

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Příroda se probouzí k životu

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář