Inzerovat zde
Inzerovat zde

Přidejte plovák na zakrmovací raketu

09. 10. 2017
Tentokrát tu pro vás máme takový tip narychlo a článek, díky kterému byste mohli předejít ztracení zakrmovací raketky, která se v případě utržení potopí, a vy už jí jen těžko najdete. Každý z nás totiž dobře ví, že zakrmovací raketa stojí nemalé peníze a za pár minut práce nám její tuning zkrátka stojí.

Tentokrát tu pro vás máme takový tip narychlo a článek, díky kterému byste mohli předejít ztracení zakrmovací raketky, která se v případě utržení potopí, a vy už jí jen těžko najdete. Každý z nás totiž dobře ví, že zakrmovací raketa stojí nemalé peníze a za pár minut práce nám její tuning zkrátka stojí.

Jak tedy přidat na zakrmovací raketu plovák?

Je to velmi jednoduché, ale i jednoduchý návod má svá pravidla. Musíme myslet na to, abychom neovlivnili standartní funkčnost rakety, tedy aby dobře lítala a v pořádku z ní vypadávalo krmení. Není nutné na raketu přidávat veliké množství plovoucích prvků, jako jsou například korky, různé plovoucí pěny a podobně, zkrátka toho stačí málo, ale důkladně.  

Použití korku

Pokud máme doma nevyužití korek například od láhve vína, potom nám stačí do něj vyvrtat dírku, kterou protáhneme obratlíkem u zakrmovací raketky a následně korek na raketce zajistíme gumovým lepidlem. Záleží na typu a velikosti raketky, ale povětšinou vám bude stačit čtyři centimetry dlouhý korek, ten udrží na hladině i velikou raketku a nijak ji nepřekáží a neovlivňuje.

Použití pěny

Plovoucí pěnu používám při lovu amurů, kdy ustřihávám menší kousky, které potom vkládám mezi kukuřice pod vlas. V případě raketky ustřihne tři centimetry široký a zhruba pět centimetrů dlouhý proužek, který potom přes obratlík u raketky na ní nasuneme.  Pěnu je možné zajistit také lepidlem, ale když jsem to dělal narychlo u vody, poradil jsem si i s vlascem, který jsem okolo pěny omotal a následně zasukoval.

Zakrmovací raketka po tuningu

Nyní už o osud raketky nemusíme mít strach. Pokud jí náhodou utrhneme, například při náhozu, jelikož náš vlasec je unavený a opotřebovaný, tak nám raketka zůstane na hladině a my tak pro ní, buď budeme moci doplavat nebo počkáme až jí vítr přifoukne ke břehu.  

Na raketku můžete použít jakýkoliv plovoucí materiál. Tento článek slouží spíš jako tip, který by vám měl říct, že lze pomocí menšího tuningu raketku zachránit. Pokud si ve volném čase s raketkou doma pohrajete, tak vyzkoušejte, zdali váš tuning funguje a raketka skutečně plave na hladině. Já to udělal tak, že jsem si raketku připravil, a když se šel večer koupat do vany, tak jsem také funkčnost nového tuningu vyzkoušel.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Přidejte plovák na zakrmovací raketu

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář