Inzerovat zde
Inzerovat zde

Příběhy které si tvoříme

Petrův zdar přátelé, posíláme pár foteček z posledních dnů, které se nám podařilo zachytit na foťák. Vždy když se zpětně dívám na tyto obrázky, tak si v hlavě skládám mozaiku toho, jak všechno probíhalo.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, posíláme pár foteček z posledních dnů, které se nám podařilo zachytit na foťák. Vždy když se zpětně dívám na tyto obrázky, tak si v hlavě skládám mozaiku toho, jak všechno probíhalo. Rybaření je koníček, ve kterém naše vzpomínky a zážitky hrají velikou roli. Když chce totiž člověk alespoň na malou chvíli utéct před realitou pracovního dne a zamyslet se nad něčím co mu dělá radost, tak jsou právě nasbírané fotografie tou nejsnadnější možností. 

Ne vždy se totiž můžeme sbalit a vyrazit přímo na ryby. Někdy nám prostě musí stačit naše příběhy, které si během svého rybářského života tvoříme. Sem tam se setkám s výjimkou, kdy například jeden můj kamarád z Petrova cechu to dělá tak, že za něj v kanceláři pracuje mikina umístěna přes židli a on přitom zrovna sedí u vody. Prý kolikrát stačí, že se v práci objeví ráno, přehodí mikinu přes židli a po pracovním stole náhodně rozhodí papíry. Poté to vypadá tak, že neustále někde lítá a nemá čas, tím pádem ho v práci ani nikdo nehledá. Takže když má zkrátka všeho dost, bez omezení vyrazí na ryby. 

Takový luxus si však nemůže dovolit každý. A mě by zajímalo, zdali také máte nějakou vtipnou příhodu díky níž jste se zbavili povinností, abyste mohli vyrazit k vodě? Pokud ano, nestyďte se a podělte se s námi. Ať vám to jezdí, ahoj! 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Příběhy které si tvoříme

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář