Inzerovat zde
Inzerovat zde

Premiéra třetího dílu Za rybami světových moří již brzy!

Petrův zdar přátelé, již koncem prosince se můžete těšit na premiéru našeho pořadu Za rybami světových moří. Tentokrát se dozvíte vše o mořském rybolovu v nedalekém Chorvatsku.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, již koncem prosince se můžete těšit na premiéru našeho pořadu Za rybami světových moří. Tentokrát se dozvíte vše o mořském rybolovu v nedalekém Chorvatsku. Připravujeme pro vás dokumentární film plný užitečných informací, nádherných ryb i emocí. Budeme rádi když si toto datum uložíte do poznámek nebo své paměti a budete u toho s námi. 

Na tomto projektu náš rybářský magazín Zachytame.cz pracuje společně s hudebními i rybářskými nadšenci z Hektor Project. A společně bychom chtěli poděkovat také našim partnerům, bez kterých by nebylo možné náš pořad produkovat. Jmenovitě to jsou: Kroatien Big Game Fishing, Sportex, Climax, Forfisher.cz, Normark Fishing CZ-SK, Carpconcept - Rybářské potřeby, Sports.sk, Termetalliving.cz a Ubytovanihome.cz

Všem mockrát děkujeme za podporu a těšíme se na vás u premiéry třetího dílu v předvánočním čase. Ať vám to jezdí, ahoj! 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Premiéra třetího dílu Za rybami světových moří již brzy!

  • Blahoslav_Jurina před rokem

    Webová stránka https://slovenskeonlinecasino.com/ je všetko, čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.

  • Blahoslav_Jurina před rokem

    <a href=" ">sc</a> [url= ]c[/url] [link_сtext](https://google.com) "c":http:// [a href="sdd"]sd[/a]

Vložit nový komentář