Inzerovat zde
Inzerovat zde

Pořad Za rybami světových moří chystá další díl, tentokrát z Norska

11. 11. 2020
Petrův zdar přátelé, mnozí z vás si jistě pamatujete na premiéru našeho rybářského pořadu Za rybami světových moří, ve kterém jsme se hned v prvním dílu vydali do Ománu, kde se nám podařilo ulovit několik nádherných, exotických ryb a představit vám tuto zemi především po rybářské stránce.

Inzerovat zde
Petrův zdar přátelé, mnozí z vás si jistě pamatujete na premiéru našeho rybářského pořadu Za rybami světových moří, ve kterém jsme se hned v prvním dílu vydali do Ománu, kde se nám podařilo ulovit několik nádherných, exotických ryb a představit vám tuto zemi především po rybářské stránce. Tento film na našem Youtube kanále vidělo bezmála padesát tisíc uživatelů, za což vám velmi děkujeme a moc si toho vážíme. 

Nyní pro vás máme opět skvělou zprávu. Aktuálně totiž pracujeme na dalším rybářském dílu našeho pořadu, který se tentokrát bude odehrávat v Norsku. S kamerou vás zavedeme na nádherná místa, uvidíte úchvatnou a nekompromisní norskou přírodu a zažijete s námi neuvěřitelný mořský rybolov. Pracujeme na tom, aby ve filmu nechyběly užitečné informace o možnostech dopravy do této vikingské země, abyste se dozvěděli, jak to zde chodí v rybářských kempech a v neposlední řadě vám představíme všechny možné rybolovné techniky, druhy ryb a zajímavé lokality od jihu až po sever Norska.

To vše pro vás připravujeme ve spolupráci s Hektor Project autorem filmové hudby, značkou Sportex a dalšími nedílnými partnery našeho pořadu. Máte se na co těšit přátelé, Petrův zdar!

Autoři pořadu: Zdeněk Řeřucha, Tomáš Poul, Vladan Latzka

Připojená videa

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Pořad Za rybami světových moří chystá další díl, tentokrát z Norska

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář